1421
1389
عنوان

کسی تا حالا قهر رفته خونه باباش؟؟!

2952 بازدید | 119 پست

تابحال شده قهر کتید برید خونه باباتون

دلیلش و اینکه آخرش ب کجا ختم شد'؟!؟!

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مستان همه افتاده و ساقی نمانده...                            یک گل برای باغبان باقی نمانده...                              صحرا همه گلگلون شده...🌷                                         هر بلبلی دل خون شده...💔                                        مظلوم حسینم...      مظلوم حسینم...  

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1390

بله

2 روز

زده بود تو گوشم

چشاشو در اوردیم

بعد اشتی و ادامه زندگی

ممنون میشم برام دعا کنید که خونه ای که با کلی سختی خریدیم و فروشنده کلاهبردار از آب دراومده رو بتونیم پس بگیریم مرسی دوستای مهربونم

نه نشده ولی آبجیم رفته دوماد ومادرش به غلط کردن افتادن برگشتوندنش

آری من لهجه دارم چون من تورک هستم.                       آری من لهجه دارم چون زبان ملی وزبان مادری من تورکی است.                                                             آری من لهجه دارم چون یک زبان بیشتر از تو میدانم.   آری من لهجه دارم چون فارسی دومین زبانی است که میدانم.                ‌                                                    آری من لهجه دارم وافتخار میکنم که فارسی را بالهجه  حرف میزنم چون من تورکم
1376
نه نهایت رفتم پارکینگ و برگشتم

چ پشتکاری  

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مستان همه افتاده و ساقی نمانده...                            یک گل برای باغبان باقی نمانده...                              صحرا همه گلگلون شده...🌷                                         هر بلبلی دل خون شده...💔                                        مظلوم حسینم...      مظلوم حسینم...  
1418

این کار رو اشتباه میدونم ...مگر در شرایط خیلیییی حاد ک خدا برای هیشکس پیش.نیاره انشالله

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
1391