2726

چی هس؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بر میگرده. همسایمون انجام داد تازه تو کما هم رفت. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

وای ی خانم می امد باشگاه بنده خدا قبل عمل چاق بود ولی ن بد فرم بعد عمل بعداز چن ماه برگشت اصلا ی هیکل افتضاحی شد همش اویزون بودن 

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
چرا تو کما رفت؟

نمیدونم ولی ۹ ساعت تو کما بود . بنظرم به ریسکش نمی ارزه. الانم که کلا تو رژیمه. خب چه کاریه اینهمه هزینه کنی از اول برو رژیم بگیر. خواهرشوهر من تو یکسال با ورزش و رژیم ۲۰ کیلو کم کرد. از ۹۰ شد ۷۰.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2706