2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم اگه نظری دارین برای اداره کلاس بگین من سال اوله که مختلط دارم

ببین چند جمله ی کوتاه برات میگم.معلم خوب معلمیه که زود بره سر کلاسش و دیرتر از بقیه معلما بیاد بیرون.من هیچوقت کلاسم نماینده نداره چون بیشتر اوقات خودم حضور دارم سر کلاس. هیچ دانش آموزی حق نداره بعد از من وارد کلاس بشه. چند روز اول خیلی سخت گیرم دانش آموزا دیگه همیشه ازم حساب میبرن خیلی ایده های جدید براشون دارم.زنگ هنر براشون خیلی لذت بخشه

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
2728
پسر من کلاس چهارمه شنیدم چهارم از همه سالهای ابتدایی سختتره درسته؟کدوم درس سخته چی رو بیشتر باهاش کا ...

نه عزیزم زیاد سخت نیست ریاضیش یه کم پراکنده ست فقط که اگه معلمش کاربلد باشه مشکلی نداره در صورتی که پایه ش خوب باشه پسرتون

نه عزیزم زیاد سخت نیست ریاضیش یه کم پراکنده ست فقط که اگه معلمش کاربلد باشه مشکلی نداره در صورتی که ...

ممنونواز پاسخگوییتون،پراکنده یعنی چی بیشتر چیش بلید قوی باشه ضرب تقسیم منظورم کدوم مبحثه

همیشه به این فکر کنم اگه بچه ی خودت سر کلاس باشه دوست داری معلم چکار کنه براش؟؟ همیشه درس مطالعه کن و آماده برو سر کلاس. بین بچه ها تبعیض نذار.حداقل ماهی یک بار برنامه ی خاصی بیرون از مدرسه براشون بذار

ممنونواز پاسخگوییتون،پراکنده یعنی چی بیشتر چیش بلید قوی باشه ضرب تقسیم منظورم کدوم مبحثه

بیشتر ضرب و تقسیم.منظور از پراکنده یعنی ممکنه یک صفحه چند تا مبحث متفاوت بیان بشه که یه کم کار معلم تازه کار سخت می کنه

همیشه به این فکر کنم اگه بچه ی خودت سر کلاس باشه دوست داری معلم چکار کنه براش؟؟ همیشه درس مطالعه کن ...

کاش همه معلما اینجوری بود طرز فکرشون نه اینکه تا اومدن تو کلاس به فکر گذشتن زمان باشن فقط

پسر من کلاس چهارمه شنیدم چهارم از همه سالهای ابتدایی سختتره درسته؟کدوم درس سخته چی رو بیشتر باهاش کا ...

برا ریاضیش براش معلم بگیرید

بقیه درسارم خودتون باهاش کار کنید

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
برا ریاضیش براش معلم بگیرید بقیه درسارم خودتون باهاش کار کنید

استارتر منظورم شما نیستید ولی متاسفانه جدیدا معلما خودشونو راحت کردن تا بچه یکم ضعیفه هیچ زحمتی به خودشون نمیدن سریع میگن معلم بگیرید

سلام عزیزم اتفاقا من پارسال چهارم داشتم آسونه درسا،فقط ریاضی یکم سنگینه ولی سخت نیست یکم تمرین کنین باهاش راه میفته ،تقسیم و کسر و اعشار مهمتره تو چهارم

2706