1464
1411
پسر من کلاس چهارمه شنیدم چهارم از همه سالهای ابتدایی سختتره درسته؟کدوم درس سخته چی رو بیشتر باهاش کا ...

نه عزیزم زیاد سخت نیست ریاضیش یه کم پراکنده ست فقط که اگه معلمش کاربلد باشه مشکلی نداره در صورتی که پایه ش خوب باشه پسرتون

💖💖💖💖
نه عزیزم زیاد سخت نیست ریاضیش یه کم پراکنده ست فقط که اگه معلمش کاربلد باشه مشکلی نداره در صورتی که ...

ممنونواز پاسخگوییتون،پراکنده یعنی چی بیشتر چیش بلید قوی باشه ضرب تقسیم منظورم کدوم مبحثه

همیشه به این فکر کنم اگه بچه ی خودت سر کلاس باشه دوست داری معلم چکار کنه براش؟؟ همیشه درس مطالعه کن و آماده برو سر کلاس. بین بچه ها تبعیض نذار.حداقل ماهی یک بار برنامه ی خاصی بیرون از مدرسه براشون بذار

💖💖💖💖

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ممنونواز پاسخگوییتون،پراکنده یعنی چی بیشتر چیش بلید قوی باشه ضرب تقسیم منظورم کدوم مبحثه

بیشتر ضرب و تقسیم.منظور از پراکنده یعنی ممکنه یک صفحه چند تا مبحث متفاوت بیان بشه که یه کم کار معلم تازه کار سخت می کنه

💖💖💖💖
همیشه به این فکر کنم اگه بچه ی خودت سر کلاس باشه دوست داری معلم چکار کنه براش؟؟ همیشه درس مطالعه کن ...

کاش همه معلما اینجوری بود طرز فکرشون نه اینکه تا اومدن تو کلاس به فکر گذشتن زمان باشن فقط

1457
پسر من کلاس چهارمه شنیدم چهارم از همه سالهای ابتدایی سختتره درسته؟کدوم درس سخته چی رو بیشتر باهاش کا ...

برا ریاضیش براش معلم بگیرید

بقیه درسارم خودتون باهاش کار کنید

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
برا ریاضیش براش معلم بگیرید بقیه درسارم خودتون باهاش کار کنید

استارتر منظورم شما نیستید ولی متاسفانه جدیدا معلما خودشونو راحت کردن تا بچه یکم ضعیفه هیچ زحمتی به خودشون نمیدن سریع میگن معلم بگیرید

سلام عزیزم اتفاقا من پارسال چهارم داشتم آسونه درسا،فقط ریاضی یکم سنگینه ولی سخت نیست یکم تمرین کنین باهاش راه میفته ،تقسیم و کسر و اعشار مهمتره تو چهارم

1432
استارتر منظورم شما نیستید ولی متاسفانه جدیدا معلما خودشونو راحت کردن تا بچه یکم ضعیفه هیچ زحمتی به خ ...

من استارتر نیستم

بله درسته حرف شمام

من منظورم معلم خصوصیه دایمی نبود

یه دو‌جلسه معلم خودش مباحث مشکل رو باهاش کار کنه بد نمیشه

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست

من پنجم دختر دارم به نظرم دخترا تو این سن نسبت به پسرا چشم و گوششون بازتره از نظر هیکلی هم درشت ترن‌. همون اول کار بهشون سخت بگیرید و سعی کنید اونا رو تنها نزارید. من خودم یه سال معلم جانشین ششم مختلط بودم مدیر به من گفت تا اخرین دانش آموز تو کلاس هست تو بمون. پسرا توی کلاسم شیطون تر بودن ولی خیلی بی ریا بودن ولی امان از دخترا خیلی سعی میکردن خودنمایی کنن. مثل هی موهاشونو بیرون می ریختند یا تیکه مینداختن.