1464
1411

اووووف...برو بابا

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بزار

چیه؟چپ نگا میکنی طلبکاری  اینکه چجوری حرف میزنم با کیا حرف میزنم چرا تو بعضی تاپیکا نی نی یارو صدا میزنم ب خودم مربوطه کامنت خودمه اصن میخام دراز بکشم.والاااا.تاپیک دعا نویسی و چن همسریو از این چرتوپرتا ببینم گذارش و نی نی یارو تگ میکنم چون دوس ندارم تو سایتی ک هستم فعالیت دارم جای دیگه ب اسم جادو سایت مسخرش کنن.این ک حرف دلمو بهتون میزنم ی جواب احمقانه میدین بعد لغو دوستی میزنم تو تاپیک دیگه سلام میدید انتظار جواب نداشته باشید.باتچکر.وقتی میام تاپیک ی حرفی میزنم بجای استارتر اون تاپیک شما میشید نخودوآش بدون دردسر کامنتامو پاک میکنم از اون تاپیک میام بیرون.همین باشد ک رستگار شوید

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

بزار اسی

چیه؟چپ نگا میکنی طلبکاری  اینکه چجوری حرف میزنم با کیا حرف میزنم چرا تو بعضی تاپیکا نی نی یارو صدا میزنم ب خودم مربوطه کامنت خودمه اصن میخام دراز بکشم.والاااا.تاپیک دعا نویسی و چن همسریو از این چرتوپرتا ببینم گذارش و نی نی یارو تگ میکنم چون دوس ندارم تو سایتی ک هستم فعالیت دارم جای دیگه ب اسم جادو سایت مسخرش کنن.این ک حرف دلمو بهتون میزنم ی جواب احمقانه میدین بعد لغو دوستی میزنم تو تاپیک دیگه سلام میدید انتظار جواب نداشته باشید.باتچکر.وقتی میام تاپیک ی حرفی میزنم بجای استارتر اون تاپیک شما میشید نخودوآش بدون دردسر کامنتامو پاک میکنم از اون تاپیک میام بیرون.همین باشد ک رستگار شوید
1449
تازه نمیگه صفحه اول , میگه صفحه های ! اول , مثلا میخواد صفحه 30 عکس بزاره , اونم چی , عکس کفش ! همتو ...

صفحه ۲ منظورمه ابانسا جان😁

💕ریشه محکم شدن دل 💓توکل به خداست😇😇
1418
1437