2703
2553
عنوان

کیا شوهر معتاد داشتن ترک کرده تو رو به خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 86 پست
خیلی تنهام دلم پره به هیچکس نمیتونم بگم 20 سالمه فقط اینجوری بدبختی دارم

عزیزم خواستی ببریش ببرمراکز مجازکه مشاوردارن من خیلیهارودیدم رفتن وبعد ده یا پونزده سال هنوز جلسه میزارن وخیلی عالی ترک کردن 

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از فامیلای شوهرم هم شیشه م ی کشید هم جلو چشم زنش بهش خیانت می‌کرد الان 9ساله ترک کرده خیلی عوض ش ...

😂😂😐

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
خب تو این مدت چرا به پدرت نگفتی؟؟ اون بنده خدا حتما میتونه تصمیم درست تری بگیره

بابام آخه چیکار کنه اینقدر ساکت و مظلومه این آدم هم میدونه بابام خیلی ارومه من پشت ندارم اینکارو رو میکنه

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2456
اولین گام رفتن تو گروه na اینه ک بپذیری تو ی بیماری، شوهر ایشون تا نخواد کسی نمیتونه کمکش کنه

به هر حال باید یه تلنگری بهش بزنن اخه بچه دارن اون بچه چه گناهی کرده

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
باباش بده بیچاره مادره تقصیرش چیه دلش بچه میخاد کسیو قضاوت نکنیم

چقدر به زن میتونه بی فکر و راحت باشه که صرفا برای دل خودش یه موجود بیگناهو بیاره بدبختش کنه!!!😑😑😑😑

من درک نمیکنم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2714
عزیزم آدم تو ی منجلاب ک گیر میکنه ب هر دری میزنه شاید زندگیش بهتر بشه خدانکنه تو این شرایط قرار بگیر ...

به چه قیمتی؟!!!!!

به هر دری زدن درست ولی آوردن یه بچه وسط زندگی داغون واقعا خودخواهی نیست؟!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
بابام آخه چیکار کنه اینقدر ساکت و مظلومه این آدم هم میدونه بابام خیلی ارومه من پشت ندارم اینکارو رو ...

یعنی چی؟

بلخره پدر حامی دخترشه باید یه برخوردی باهاش بکنن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2706