2703
2553
عنوان

کیا شوهر معتاد داشتن ترک کرده تو رو به خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 86 پست
کاش یروزی بفهمم تو سر خانمایی که شوهرای معتاد و دست بزن و بیکار و بددهن و خیانتکار و خلاصه عوضی ...

نمیدونستم معتاده 7 ماهم بود فهمیدم

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
خب الان ک خونه باباتی برو. اگ خواهر یابرادر داری به اونا بگو بزار کمکت کنن

خواهرم که باهاش راحت بودم مرده بزرگه هم راحت نیستم برادران غیرتی میشن بدتر میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ببین خواهرم تنها جایی که شوهر شما رو 100 در 100 نجات میده جلسات انجمن NA هستش ادرسش رو بگیر یه شب با ...

این چیزا رو قبول نداره فقط خودشو قبول داره 

این چیزا رو قبول نداره فقط خودشو قبول داره 

فقط یه جلسه بره کافیه داخل انجمن نیروی خیلی قوی هست یه بار ببرینش ضرر نمیکنین

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2714

توی همه شهرها جلسه دارن

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
نمیره بعدشم اینجا کمپ نداره خارج شهر هست کی میخواد برام زنگ بزنه

بچتو نیوردی؟

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
بنظرت به بابا مامانم بگم بد میشه

به نظرم بگی بهتره

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
ببین خواهرم تنها جایی که شوهر شما رو 100 در 100 نجات میده جلسات انجمن NA هستش ادرسش رو بگیر یه شب با ...

اولین گام رفتن تو گروه na اینه ک بپذیری تو ی بیماری، شوهر ایشون تا نخواد کسی نمیتونه کمکش کنه

2706