2726
عنوان

کیا شوهر معتاد داشتن ترک کرده تو رو به خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 86 پست

اعتیاد همسر بددردیه

تا خودش نخاد ۷۰ بارم بفرستیش کمپ ترک نمیکنه فقط باید خودش بخاد اگه خودش خاست و ترک کرد که هیچ ولی اگه میبینی هنوز به اون نقطه نرسیده طلاق بگیر چون باید جوونی و همه چیتو بزری به پاش ۴۰ ۵۰ سالتون که شد تازه میفهمه که ای داد بیداد چیکار کردم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما یبارم همین تاپیکو زده بودی انگار میگفتی میگه برج ۱۱ترک میکنه گفته بود بچه دار شو ترک میکنم ؟

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728
پس برو کمپ یا کسایی که خودشون ترک کردن و به بقیه کمک میکنن واسه ترک اونا خوب بلدن بهش انگیزه بدن عزی ...

دستم هیجا بند نیست بخدا خیلی بددله مگه میزاره من برم جایی

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
کاش یروزی بفهمم تو سر خانمایی که شوهرای معتاد و دست بزن و بیکار و بددهن و خیانتکار و خلاصه عوضی ...

عزیزم آدم تو ی منجلاب ک گیر میکنه ب هر دری میزنه شاید زندگیش بهتر بشه خدانکنه تو این شرایط قرار بگیری

ببین خواهرم تنها جایی که شوهر شما رو 100 در 100 نجات میده جلسات انجمن NA هستش ادرسش رو بگیر یه شب با هم ببرش اونجا داخل انجمن خیلی ادم های خوبی هستن با رواندرمانی و صحبت شوهرتون رو ترک میدن من معتاد 30 ساله تزریقی دیدم با همین NA العان اعتبارش از صد تا دکتر هم بیشتر تو شهر

این ادرس سایتشون هست http://na-iran.org/

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
کاش یروزی بفهمم تو سر خانمایی که شوهرای معتاد و دست بزن و بیکار و بددهن و خیانتکار و خلاصه عوضی ...

باباش بده بیچاره مادره تقصیرش چیه دلش بچه میخاد کسیو قضاوت نکنیم

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2706