2726

دیشب صد تومن بهش دادم امروز اومد تا ندارش پرسیدم چیکارش کردی جواب نداد روز عاشورا هم 70 تومن همینجوری ناپدید کرد گفتم نکش نکن گفت نمیتونم بزار برج 11 ترک میکنم الان کارآمد مونده منم قبلا یکبار تف کرده بود تو صورتم تف کردم تو صورتش گفتم میرم ولت میکنم تنم بشین با تریاک حال کن بعدشم گفتم ببرم خونه بابام آوردم دلم خون شد از دستش وسایل خودم و بچم جمع کردم بچم مریض 1 سالشه سرما خورده  خوابیده بود نگاه میکرد بدبخت دلم سوخت براش دیگه اعصاب ندارم گفتم نیا دنبالم دیگه خسته‌‌شدم الانم دلم پره نشستم گریه میکنم راستی هیچکس نمیدونه آقا اعتیاد داره ن بابام مامانم ن خانواده خودش که یه مادر پیر داره فقط غیر از شما هیچکی نمیدونه الان نمیدونم چکنم خسته شدم ديگه این ترک نمیکنه نه؟ شما بگید چکنم به هیچکس نمیتونم بگم دردلم رو

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با یک مشاور حتما مشورت کن عریزم تو به تنهایی هیچ وقت نمیتونی کاری کنی

مشاور چیه خواهر رفتم الکی دو جلسه طولش داد و پول گرفت فقط 

ای بابا لعنت براین اعتیاد. تاخودش نخواد نمیتونه ترک کنه. خدانجاتش بده

خیلی تنهام دلم پره به هیچکس نمیتونم بگم 20 سالمه فقط اینجوری بدبختی دارم

کاش یروزی بفهمم تو سر خانمایی که شوهرای معتاد و دست بزن و بیکار و بددهن و خیانتکار و خلاصه عوضی دارن چی میگذره که بچه دار میشن!!!!!!!!😑😑😑😑

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
نمیره بعدشم اینجا کمپ نداره خارج شهر هست کی میخواد برام زنگ بزنه

ما دادیم بابام رو بزور بردن و چهارماهگی نگهش داشتن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

تا خودش نخاد   هیچ کاری نمیتونی بکنی برای ترک کردنش 

اگر هم ببرنش کمپ  بازم میاد کرمشو میریزه  فقط دعا کن خودش بخاد خسته بشه 

ببین اگر از کسی ترسی داره   تهدیدش کن   ولی کم جواب میده این 

شوهر من مریضه اعتیادش براش سمه  ولی انقدر نفهمه بازم داره ادامه میده 

مشاور چیه خواهر رفتم الکی دو جلسه طولش داد و پول گرفت فقط 

پس برو کمپ یا کسایی که خودشون ترک کردن و به بقیه کمک میکنن واسه ترک اونا خوب بلدن بهش انگیزه بدن عزیزم تو به تنهایی نمی تونی ترکش بدی

2706