1464
1459
عنوان

کیا شوهر معتاد داشتن ترک کرده تو رو به خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 81 پست
نمیره بعدشم اینجا کمپ نداره خارج شهر هست کی میخواد برام زنگ بزنه

بچتو نیوردی؟

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
بنظرت به بابا مامانم بگم بد میشه

به نظرم بگی بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

ببین خواهرم تنها جایی که شوهر شما رو 100 در 100 نجات میده جلسات انجمن NA هستش ادرسش رو بگیر یه شب با ...

اولین گام رفتن تو گروه na اینه ک بپذیری تو ی بیماری، شوهر ایشون تا نخواد کسی نمیتونه کمکش کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
خیلی تنهام دلم پره به هیچکس نمیتونم بگم 20 سالمه فقط اینجوری بدبختی دارم

عزیزم خواستی ببریش ببرمراکز مجازکه مشاوردارن من خیلیهارودیدم رفتن وبعد ده یا پونزده سال هنوز جلسه میزارن وخیلی عالی ترک کردن 

خب تو این مدت چرا به پدرت نگفتی؟؟

اون بنده خدا حتما میتونه تصمیم درست تری بگیره

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
یکی از فامیلای شوهرم هم شیشه م ی کشید هم جلو چشم زنش بهش خیانت می‌کرد الان 9ساله ترک کرده خیلی عوض ش ...

😂😂😐

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
خب تو این مدت چرا به پدرت نگفتی؟؟ اون بنده خدا حتما میتونه تصمیم درست تری بگیره

بابام آخه چیکار کنه اینقدر ساکت و مظلومه این آدم هم میدونه بابام خیلی ارومه من پشت ندارم اینکارو رو میکنه

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
1449
اولین گام رفتن تو گروه na اینه ک بپذیری تو ی بیماری، شوهر ایشون تا نخواد کسی نمیتونه کمکش کنه

به هر حال باید یه تلنگری بهش بزنن اخه بچه دارن اون بچه چه گناهی کرده

صورتهای زیبا همه جا پیدا میشه ولی ذهن های زیبا به ندرت
باباش بده بیچاره مادره تقصیرش چیه دلش بچه میخاد کسیو قضاوت نکنیم

چقدر به زن میتونه بی فکر و راحت باشه که صرفا برای دل خودش یه موجود بیگناهو بیاره بدبختش کنه!!!😑😑😑😑

من درک نمیکنم

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    
عزیزم آدم تو ی منجلاب ک گیر میکنه ب هر دری میزنه شاید زندگیش بهتر بشه خدانکنه تو این شرایط قرار بگیر ...

به چه قیمتی؟!!!!!

به هر دری زدن درست ولی آوردن یه بچه وسط زندگی داغون واقعا خودخواهی نیست؟!!!!

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    
بابام آخه چیکار کنه اینقدر ساکت و مظلومه این آدم هم میدونه بابام خیلی ارومه من پشت ندارم اینکارو رو ...

یعنی چی؟

بلخره پدر حامی دخترشه باید یه برخوردی باهاش بکنن

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
1476

عزیزم باید خودش بخواد

وفقط و فقط جلساتna میتونه کمک کنه

ویک راهنما بگیره برای کمک حالش

بهشت و دوزخ ما دراین جهان در دستان خود ماست.نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی،نتیجه زندگی ماحاصل اعمال ماست.زرتشت
1450