2726
عنوان

کتاب خون تازه کار

46 بازدید | 8 پست

سلام دوستان ، من همین الان عضو نینی سایت شدم و تا الان فقط نقش خواننده داشتم🙂 ۱۸ سالمه و اهوازی ام ، حس میکنم خیلی از اوقات زندگیم با بطالت میره و سودی برام نداره ، اخیرا جواب دانشگام اومد(مدیریت بازرگانی-چمران اهواز) که خیلی امیدوار نیستم که آینده ای توش باشه ، دوستان حالا گذشته ازین حرفا من معمولا اوقات فراغتم رو با فیلم دیدن پر میکنم چون طرفدار دو آتیشه فیلم خارجیم، با دوستام بیرون میرم ، علاقه زیادی به ورزش و تناسب اندام دارم ولی خب یک سوال از دوستان اهل کتاب و مطالعه دارم ، من نمیدونم چه نوع کتاب هایی و با چه موضوعاتی علاقه دارم، تا حالا چند بار خواستم کتاب بخونم هم به صورت فیزیکی هم کتاب دیجیتالی ولی اون کتابی که بخوام و دوست داشته باشم نبوده، خواستم بپرسم چه کتاب هایی رو پیشنهاد میدین که جذاب و مفید باشه ، لطف کنین موضوع کتاب هم بگین و اگه حضور ذهن دارید ۴-۵ تا کتاب خوب با موضوعش بگین ، مرسی از همه که جواب میدن.

رمان یا موضوعات دیگه؟

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه کتاب رمان و داستان مانند دوست ندارم ، دوست دارم توضیحی و تعریفی باشه ولی خب آموزنده و مفید باشه&n ...

توضيحي و تعريفي يعني چي؟

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!