2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه تومور خوش خیم دارم .  گفتن  باید با جراحی برداشته شه  چون ممکنه خطرناک شه

دکترای دیگه هم رفتی همینو گفتن ؟ اگه تومور باشه که فکر کنم جراحی باشه ایشالا که خوب میشی ولی باز بپرس از چند جا الکی جراحی نکن

دکترای دیگه هم رفتی همینو گفتن ؟ اگه تومور باشه که فکر کنم جراحی باشه ایشالا که خوب میشی ولی باز بپر ...

فقط پیش یه دکتر رفتم نمیدونم  درسته یا نه . فقط این دکتر رفتم منو ترسوند 

2714
فقط پیش یه دکتر رفتم نمیدونم  درسته یا نه . فقط این دکتر رفتم منو ترسوند

البته من تعریفشو خیلی شنیدم تو کار درمان چون همه دنبال پولن و زیبایی انجام میدن درمان کمتر کسی انجام میده به نظرم چون توموره برو جراحی کن 

البته من تعریفشو خیلی شنیدم تو کار درمان چون همه دنبال پولن و زیبایی انجام میدن درمان کمتر کسی انجام ...

من تو یکی از ویدئو هاش که  تو  اینترنت بود  دیدم بیماراش ازش راضی بودن  همین باعث شد   در موردش تحقیق کنم 

دكتر محبي كارش تو جراحي بيني و اينا فوق العادس منتها من جراحياي تيروييدشو نديدم 

ولي دكتر بقايي كلا تخصصشون جراحي گردن و قفسه ي سينه هست و همه ي حراحياشون عالي بود 

متخصص جراحي و فوق تخصص توراكس هست 

من تو اینستاگرام اسمشو زیاد شنیدم فیلمای عملشم همه درمونیه واسه همین گفتم 

اینستاگرامشو ندیدم . ولی فیلم هایی که تو  اینترنت بود  چند تا دکتر   همراه با  دکتر صالح محبی عمل  می کردن

اینستاگرامشو ندیدم . ولی فیلم هایی که تو  اینترنت بود  چند تا دکتر   همراه با  د ...

چه خوب یعنی با چندتا دکتر کار میکنه عین خارجیا که تیمی کار می کنن بالاخره چند تا فکر کارشون بهتر از یه فکره 

2706