1421
1389

سلام مامانای عزیز؛

بیاید در مورد حرکات نینیامون صحبت کنیم 

تا امروز چه فعالیت هایی قادر هستن که انجام بدن و ...

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

@mt64    

@tahaaaa    

@رویا_ش    

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

درباره آموزشهایی که میدیم

راجع به هر چی دوست دارید صحبت کنید قد و وزن و دور سر و...

سلام من پسرم پنج ماه و نیمشه غلت میزنه یکم سینه خیز میره هر چی میرسه تو دهنش میکنه آب دهنشم سرازیره همش بخاطر دندوناش یه مدتیه شیر کم میخوره با دست اسباب بازیا رو میگیره و داره تلاش میکنه که چهار دست و پا بره

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

دختر من گردن گیریش خوب شده از ۴ ماهگی (الان ۴ماه و ۲۵ روزشه) 

خودم تمرینش میدم که بشینه 

1390
سلام من پسرم پنج ماه و نیمشه غلت میزنه یکم سینه خیز میره هر چی میرسه تو دهنش میکنه آب دهنشم سرازیره ...

خیلی عالیه 👌

دختر من دو تا دندون پایینش ریشه زده(از ابتدای ۴ ماهگی) و با اینکه دختر اروم و خندونی بود کلی گریه کرد هفته اخیر

اب دهان خیلی نداره چون دکتر گفت بلع خوبی داره و کلا از ایتدا آب دهانش سرازیر نمیشد ولی این یک هفته کمی درومد اب دهانش

غلت کامل نمیزنه و تلاش میکنه اما خودم خیلی کمک میکنم و هنوز در انجام این عمل مستقل نشده

1394
خودش میشینه بدون کمک؟

آره میشینه .. عاشق نشستنه .. سینه خیز زیاد دوست نداره اما خیلی میشینه البته من برای احتیاط دورش بالش می زارم و زیاد هم نمی زارم بشینه ، میگن برای ستون فقرات خوب نیست که زود بشینه 

دخترم شش ماه و نیمه تقریبا... میشینه و غلت میزنه و داره تلاش میکنه که سینه خیز بره ولی بجاش دنده عقب ...

خداروشکر 

خدا نینیاتون رو حفظ کنه🙏🏻

الان زود نیست واسه نشستن؟من تازه پسرم و کم میشونم میترسم به مهره های کمرش فشار بیاد 

چند وقتشه عزیزم؟

نمیشینه خودم مینشونمش و دورس بالش میزارم 

از اطرافیان شنیدم گفتن تو این سن اینکارو میکردن برای نینیشون

امروز وقت دکترش هست حتما ازش میپرسم بهتون میگم

آره میشینه .. عاشق نشستنه .. سینه خیز زیاد دوست نداره اما خیلی میشینه البته من برای احتیاط دورش بالش ...

واسه دختر شما سنش خوبه برا نشستن عیبی نداره زود نیست اتفاقا دیگه باید بشینه ولی میگن پسر دیرتر باید بشینه نمیدونم دلیلش چیه

خیلی عالیه 👌 دختر من دو تا دندون پایینش ریشه زده(از ابتدای ۴ ماهگی) و با اینکه دختر اروم ...

اخی عزیزم بچه ها متفاوتن من پسرم دو ماه و بیست و یک روزش بود که کامل غلت زد ولی دندون هنوز در نیاورده

1396
الان زود نیست واسه نشستن؟من تازه پسرم و کم میشونم میترسم به مهره های کمرش فشار بیاد 

برای پسر شما هم زوده.. اگه خودش دوست داشت بزار یه کوچولو گوشه مبل بشینه ولی اگه نخواست مجبورش نکن واسه کمر اصلا خوب نیست... دختر من از ۴ ماهگی به بعد دوست داشت بشینه ، وقتی روی تشک میذاشتم تا بخوابه با آرنج خودش رو بلند میکرد تا بشینه و اطراف رو نگاه کنه ، دکترش گفت آمادگی نشستن داره باهاش تمرین کن وگرنه نمیذاشتم به این زودی 

آره میشینه .. عاشق نشستنه .. سینه خیز زیاد دوست نداره اما خیلی میشینه البته من برای احتیاط دورش بالش ...

نینی منم عاشق نشستنه 

وقتی به شکم میزارم هم دوست داره ولی از حالت خوابیده به پشت خوشش نمیاد خیلی 

منم ۴،۵ دقیقه میگذارم بشینه که به کمرش فشار نیاد اسباب بازی هم دستش میدم 

تو یه تاپیک خوندم که با تمرین دادن بچه ها میتونیم نیمکره راست بچه رو فعال تر کنیم و برای هوششون عالیه 

الان لینک تاپیک رو میزارم خواستید مطالعه کنید خیلی عالیه 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=75252&slug=به-هم-کمک-کنیم-تا-کودک-نابغه-داشته-باشیم&postId=105035221

برای پسر شما هم زوده.. اگه خودش دوست داشت بزار یه کوچولو گوشه مبل بشینه ولی اگه نخواست مجبورش نکن وا ...

ن نمیزارم زیاد یه وقتایی خیلی کم تو بغل خودم میشونمش مثلا دو دقیقه اینا 

نینی منم عاشق نشستنه  وقتی به شکم میزارم هم دوست داره ولی از حالت خوابیده به پشت خوشش نمیاد خی ...

نمیدونم والا... من برای واکسن شش ماهگی بردمش بهداشت بهم گفتن زوده برای اینجوری نشستن.. زیر ۹ ماه میگفت به ستون فقرات فشار میاد بچه هارو به نشستن زیاد تمرین ندید یا تا نخواستن وادارشون نکنید ... 

1364