2726
عنوان

از بچه نگهداشتن بدم میاد دختر عموم بچشو گذاشته پیشم تا شب

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 34 پست
خدا به دادت برسه 😀😀به هیچ عنوان بیرون نبرش  امانت هست از این ساعت به بعد شبکه پویا برا ...

پسر من سالشه عاشقه برنامه های بعد از ظهر هست

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
پسر من سالشه عاشقه برنامه های بعد از ظهر هست

چند سال 

سه سال؟ 

بعضی هاش خیلی خشنه 

🤔🤔ما فقططط برنامه خوشمزه رو نگاه میکنیم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سال  سه سال؟  بعضی هاش خیلی خشنه  🤔🤔ما فقططط برنامه خوشمزه رو نگاه میکنیم&nb ...

۵سال وای عاشق رباتیکو ،دیجیمون ،لاکپشتا نینجا.......... 

کلا تمام قسمتاشم دانلود شده داره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
۵سال وای عاشق رباتیکو ،دیجیمون ،لاکپشتا نینجا..........  کلا تمام قسمتاشم دانلود شده داره

جالب شد برام 

روی اخلاق و رفتارش تاثیر منفی نگذاشته؟؟ 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2728
جالب شد برام  روی اخلاق و رفتارش تاثیر منفی نگذاشته؟؟

نه اصلا اتفاقا خیلیم مهربونه تو خونه روزی صد بار میاد میگ دوست دارم ولی ظاهرا ب ورزشای رزمی علاقه داره خیلی از این بازیا انجام میده