1421
1411

هر روز هر روز دعوا داریم تصمیم گرفته بودم ۷ سال صبر کنم تا بچم ۹ سالش بشه ولی دیگه تحمل ندارم بخدااعصابم داغون شده ۲ ساعت دیگه شوهرم میره بیرون منم لباسامو جمع میکنم میرم چه توصیه ای به من دارین؟

چی بگیم ما اخه هرکار خودت صلاح میدونی بکن

اما اگه قرار باشه کار به قانون و این چیزا بکشه واست بد میشه که ترک منزل کردی

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436
چی بگیم ما اخه هرکار خودت صلاح میدونی بکن اما اگه قرار باشه کار به قانون و این چیزا بکشه واست بد می ...

بعد اینکه جهازمو برداشتم اذیتش میکنم میکم نفقه اونم میگه تمکین منم میگم باشه خونه بگیره وسایل بخره بیام اذیتش میکنم

1432
بعد اینکه جهازمو برداشتم اذیتش میکنم میکم نفقه اونم میگه تمکین منم میگم باشه خونه بگیره وسایل بخره ب ...

اگه قصدت واقعا جدایی ادیت کردن و لجبازی معنی نداره دیگه بچتون گناه داره منطقی صحبت کنید و جدا بشید

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1396
هیچی میگم‌فکراتو بکن ،پشیمون نشی ،بری و دعوا به خانواده ها کشیده بشه دوباره بخوای برگردی خیلی بده ، ...

حرمتی نمونده تو دم در درو بست گفت گورتو گم کن به زور اومدم داخل خانه بچم پیشش بود مجبور شدم

بعد اینکه جهازمو برداشتم اذیتش میکنم میکم نفقه اونم میگه تمکین منم میگم باشه خونه بگیره وسایل بخره ب ...

تهش چی میشه؟

محبتش بهت بیشتر میشه؟

به نظرم وضعو ازاینی که هست خراب ترش نکن

ببین مشکل اصلی چیه اونو حل کنید

تودعوا معمولا هردوطرف مقصر هستن

عیبای خودمونم ببینیم

فکر کردی به این راحتی هاست 

اگر ترک منزل کنی به ضررت 

جهازتم اگر واقعا میخوای ببری فردا که شوهرت رفت سر کار به خانواده ات بگو بیان ببرن 

وگرنه بری شوهرت کلید رو عوض میکنه 

طلا ملایی چیزز داری رو حتما با خودت ببر

1391