1464
1459

اره 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
اون مجریه ژیلا صادقی  ی مدت ms داشت تو برنامه هاشم عینک دودی میزد  ولی خوب شد

نه ژاله صادقى فشار عصبى زياد علته بيماريشون بود و در واقع خشكى عصب چشم داشتن

بعد دو ماه درمانم خوب شدن

شروع رژيم:٩٨/٥/٦...وزن شروع:٨٢/٥...هدف اول:٨١✔️...هدف دوم:٧٩...وزن فعلى:٧٩/٨٠٠...تاپيك لاغرى خانماى ٨٥ كيلويى...من ميتونم به وزن دلخواهم برسم ميگى نه؟حالا ببين💪🏻تازه اگه چيت نكنم بيشتر هم ميتونم كم كنم  
نه ژاله صادقى فشار عصبى بيماريشون بود و در واقع خشكى عصب چشم داشتن بعد دو ماه درمانم ...

والا من ی مصاحبه ازش خوندم سالها پیش توی مجله همین جملاتو گفت و گفت ام اس داشته 😓😓حالا دیگه نمیدونم 🙁

والا من ی مصاحبه ازش خوندم سالها پیش توی مجله همین جملاتو گفت و گفت ام اس داشته 😓😓حالا دیگه نمیدون ...

دكترا مشكوك بودن اولش

بعد مشخص شد علت بيماريش همونى كه بالا گفتمه

ان شاالله كه خدا همه بيمارارو شفا بده

كسيم به بيماريه سخت مبتلا نشه

شروع رژيم:٩٨/٥/٦...وزن شروع:٨٢/٥...هدف اول:٨١✔️...هدف دوم:٧٩...وزن فعلى:٧٩/٨٠٠...تاپيك لاغرى خانماى ٨٥ كيلويى...من ميتونم به وزن دلخواهم برسم ميگى نه؟حالا ببين💪🏻تازه اگه چيت نكنم بيشتر هم ميتونم كم كنم  
1469
نمیدونستم!

عزیزم دقیق نمیدونم اما میگن برا بعصی وقتی بیماری ام اس ک میگیرن ک همون دستگاه ایمنی خودت ب سلولهای بدن خودت حمله میکنه ک برا بعصیا یکی دوبار این اتفاق میفته و همون ام اس میگیرن اما دوباره خیلی ب طور عجیبی برمیگیرده ب حالت طبیعی 

خواهر خودم همینطوری شد اوایل وقتی پاشو میزاش رو زمین کلا میخواس بیفته و پاهاشم هی برمیگشت ب پشتش یکی باید از دستش میگرف تا بتونه راه بره 

یادمه ک مامانم چقدر گریه میکرد اوایل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
ایشالا مریض ماهم خوب شه

انشالله ب امیدخدا😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40