2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چندوقتته ؟ عفونت قارچیم داری؟ خارش ؟ سوزش؟ 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

من خارشو شدید گرفتم با ترشح سبز یک هفته کلوتریمازول استفاده کردم ...الان خییلی بهترم ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
تو ازمایش عفونت ادراری زده قارچی ...نمیدونم ترشحات سبز که دارم ‌.‌..ن سوزش خارش ندارم ...۸ هفتم ...

خارش و سوزش نداری خوبه ...دکتر گفت طبیعیه ...

از کجا مبشه فهمید عفونت ادراری رو؟

من تو بارداريم عفونت ادراري گرفتم زير دلم خيلي درد مي كرد ٥،٦ ماهه بودم از دكترم خودم خواستم آزمايش عفونت ادراري و تيروئيد بنويسه كه هر دوتاشو داشتم و بهم قرص داد ده روزه خوردم خوب شدم خداروشكر

من تو بارداريم عفونت ادراري گرفتم زير دلم خيلي درد مي كرد ٥،٦ ماهه بودم از دكترم خودم خواستم آزمايش ...

خداروشکر تکرر ادارار هم از علایمش هست ؟ تکرر ادارار شبانه

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2706