2733
2734
عنوان

دعوای شدید به خانوادم توهین کرد بی چشم و رو

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 25 پست
وقتی سر خونواده جرو بحث کنین آخرش همینه چون هیچکدوم نمیخوان کم بیارن  چرا درباره اونا باهاش بح ...

چون دعوا سر مامانش بود، آدم ک با همسرش دعوا نداره اگه خانواده شوهر بزارن😐

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
مادر خودشون کجا بوده که اینا زیر دست این عفریته بزرگ شدن؟ حالا خوبه محبت هم ندیدن بازم هواشو دارن

هواشو نذارن، این میره میپره سر باباشون اینام میگن بابامون گناه داره، آخه میگم تا کی بزار بابات بفهمه چ ماری این 

میگه فایده نداره و... 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فوت کرده مریض بوده، وای اگه بدونی بخدا چکار کرده ما سه تا عروسو بلایی سر برادر شوهرم آورد ک اینا تو ...

والا نمیدونم چی بگم خودمم ی مادر شوهر عوضی دارم به خدا موندم از شرش به کجا پناه ببرم....

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
هواشو نذارن، این میره میپره سر باباشون اینام میگن بابامون گناه داره، آخه میگم تا کی بزار بابات بفهمه ...

آهان پس که اینطور

اینا هم ی بار باید بپرن به سر خودش تا حساب کار دستش بیاد

2728
وقتی سر خونواده جرو بحث کنین آخرش همینه چون هیچکدوم نمیخوان کم بیارن  چرا درباره اونا باهاش بح ...

بخدا منمن 10 ماهه یه شام یا ناهارنرفتم خونه مادر شوهرم 

چون همش بعدش جنگ میشه یا اذیتم میکنه

گشنه ی غذا نیستم ولی خب لجم میگیره هزار بار وقت و بی وقت میریم خونه مامانم و بچمو کمک میکنه

اونوقت این انقدر بی چشم و رو 

آهان پس که اینطور اینا هم ی بار باید بپرن به سر خودش تا حساب کار دستش بیاد

جرات ندارن خاهر مثل سگ میترسن، بردار شوهر بزرگم اینبار این کارو کرده ک یه فتنه شده بین همه خانواده ها ک چرا ب خانم گفتیم کمر درد گرفته از حرص  افتاده ایشالله داره میمیره😒

جرات ندارن خاهر مثل سگ میترسن، بردار شوهر بزرگم اینبار این کارو کرده ک یه فتنه شده بین همه خانواده ه ...

خدا نگذره ازش.بالاخره اونم ی جایی تقاص پس میده

والا نمیدونم چی بگم خودمم ی مادر شوهر عوضی دارم به خدا موندم از شرش به کجا پناه ببرم....

من نمیدونم اینا ک میخان بعدش با آدم بجنگن مریضن میان خاستگاری، بخدا منو مادر شوهرم پیدا کرد برای شوهرم اینقدر رفت و اومد تا بابام راضی شد

اونوقت حالا اینجوری میکنن 😒

2738
من نمیدونم اینا ک میخان بعدش با آدم بجنگن مریضن میان خاستگاری، بخدا منو مادر شوهرم پیدا کرد برای شوه ...

آره واقعا...مادر شوهر منم همینجوریه چی بگم دیگه.‌.‌.ی تاپیک هم در موردش دارم

خدا نگذره ازش.بالاخره اونم ی جایی تقاص پس میده

داره میده یه بار دل منو حسابی شکوند اینقدر ب حازیام اذیت مزد ک توی حامگی ول کرد رفت نمیزاشت شوهرش بره بیاردش

کار پسراش نمیشن ن ازدواجشون میشه ن کارشون 

اینم زورش گرفته ک چرا اینا سر و سامون گرفتن از خودش ن