2410
2553

بخاطر مادرش دعوا کردیم حق رو به من داد 

هر وقت به فتنه برای عروسلش درس میکنه خودشو میزنه به مریضی و آدم واقعا فک میکنه داره میمیره پدر شوهرمم باور میکنه، خاهر شوهرمم زنگ زده ک چی میگین ول نمی‌کنید و.... 

حالا جرقه اصلی رو برادرش شوهرم زده ب شوهرم میگم بگو چرا ب من میگی ب اون بگو خاهر شوهرم میگه ن از اون میترسم. و... مام دعوامون شد گفتم ازت حساب نمیبرن و... 

اینم برگشته میگه بابامو حرص بدم  اگه بابام سکته کنه و... خودت میدونی میگم ت فکر بابات نباش مگه فقط بابلی توعه ببین داداشت چ فکر زنشهو... 

حالا باباش اصلا براش مهم نیستا سکته هم نمیکنه از اینم سرحال تره 

ولی نمیدونم یهو چی شد هی گفتیم گفتیم گفتیم

یهو به خانوادم توهین کرد منم برگشتم گفتم بی چشم و رو الهی سرطان بشه مریضی بشه هر چی تو خونه اومدی و خوردی و خوابیدی( یه جور نگاهم کرد خجالت کشیدم) خب تقصیر خودش بود برای چی پای خانواده منو میاره وسط 

وای اگه بدونین چقدر خانوادم بهش احترام میزارم یعنی حال بهم زنا

اونوقت این پرو پرو برگشته اسم اونا آوردی، 

میگم برای چی اسم اونا میاری میگه ت میگی، میگم اونا مقصرن 

حالا خوبه نامادری شه، در واقع تقصیر خاهرش شد زنگ زد فتنه درست کزد

الان بخاطر حرفی ک زدم خجالت کشیدم ازش

نمیدونم درس بگو یا نه ولی خب نباید اینو میگفتم دلم سوخت چکار کنم از دلش در بیارم، اصلا در بیارم  یا بزارم درس عبرت براش😒

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وقتی تو مرتب از خونواده اش بد بگی مطمئنا اونم اینکارو میکنه خود تو خونواده ات بدی هم بکنن باز حاضر نیستی اونا رو کوچیک کنی پیش شوهرت پس یه جورایی مقصر خودت بودی 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
من که نفهمیدم چی گفتی انقدر این و اون کردی.فقط فهمیدم نامادریا چقدر پررو شدن قشنگ جای مادرشوهر نداشت ...

آره بخدا بیچاره کرده عروساشو

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2714
وای چیکار جون مردم داری دور از جون سرطان چی بکیره    

اعصابم خرد کرد، از‌ بدم اومد بیچشم د رو

وقتی تو مرتب از خونواده اش بد بگی مطمئنا اونم اینکارو میکنه خود تو خونواده ات بدی هم بکنن باز حاضر ن ...

آخه میگه شده ت و پسرمم میزا م برای بابام 

اگه اینجوری نمیکردم نمیشد

حالا این از چند سالگی بزرگ کرده پسرا رو که انقدر براشون قابل احترامه؟

بزرگه 10 بوده و اون دو تا دو سال دو سال کم کن

شوهرم دماغش شکسته یکم کجه، خورده زمین میگه یادمه مامانم گف خودش خوب میشه دکترز نمیخاد 

ب بابات نگو

یه کم کج جوش خورده شخصه

میگه همش ت خیابونا بودیم اصلا خونه ندیدیم 

برگه 10 بوده و اون دو تا دو سال دو سال کم کن شوهرم دماغش شکسته یکم ت گی خورده زمین میگه یادمه مامان ...

مادر خودشون کجا بوده که اینا زیر دست این عفریته بزرگ شدن؟

حالا خوبه محبت هم ندیدن بازم هواشو دارن

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
آخه میگه شده ت و پسرمم میزا م برای بابام  اگه اینجوری نمیکردم نمیشد

وقتی سر خونواده جرو بحث کنین آخرش همینه چون هیچکدوم نمیخوان کم بیارن 

چرا درباره اونا باهاش بحث میکنی کارت خیلی اشتباهه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
مادر خودشون کجا بوده که اینا زیر دست این عفریته بزرگ شدن؟ حالا خوبه محبت هم ندیدن بازم هواشو دارن

فوت کرده مریض بوده، وای اگه بدونی بخدا چکار کرده ما سه تا عروسو

بلایی سر برادر شوهرم آورد ک اینا توی ماشین از بس دعوا کرده بودن تصادف کرده بودن

خدا رحمشون کرده 

2706