2726
عنوان

رو درباسی با پدرشوهر و حرص خوردن

168 بازدید | 18 پست

پدرشوهرم میاد بچمو میبینه بچم چار ماهس بعد رعایت نمیکنه و انقدر با اون سیبیلاش بوس میکنه سر و کله ی نازگلمو که اعصابم داغون میشه و تو خودم حرررص میخورم. به شوهرم گفتم میگه چه خبره دوسش داره خوب سر یه بوس داستان درست نکن. اما بچم اذیت میشه پوست لطیفش قرمز میشه. تازه بقلش گریه میکنه و واینمیسه اما اون هی بزرور بقلش میکنه. من چیکار کنم اعصابم داغونه از دستش

حالا اگه بغل نمیکرد باید تاپیکت رو میدیدم 

پدرشوهر عنتر میمون من میاد خونمون اصلاااااااا نازگلم رو نگاه نمیکنه 😐

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صورت بچت و قبل از اینکه پدرشوهرت بیاد چرب کن با پماد آد بعد که خواست بوس کنه میبینه چربه یا بوس نمیکنه یا میپرسه چرا چربه بگو صورتش خشکه زده دکتر گفته نباید بوسش کرد پوستش حساسه.

منم مادر شوهرم مسواکککک نمیزنه هی زرت زرت بچمو بوس میکنهههه منم برم میاد 

مستقیم بهش نمیگم . به شوهرم میگم اون بهش میگه 

میگه باشه ولی کاز خودشو میکنه 

چاره ای نیست ☹☹☹

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
عجبا  پدر بزرگم حق نداره بوس کنه بچرو؟ یعنی یه مرد پنجاه شصت ساله نمیفهمه فقط ماها میفهمیم؟

عزیزم خود دکترا هم میگن بوس نکنین یا حداقل اقایون اصلاح کنن بعد دکتر من به شوهرم گفت دستاشو پاهاشو بوس کن صورتش تا ۶ ماهگی حساسه 

عجبا  پدر بزرگم حق نداره بوس کنه بچرو؟ یعنی یه مرد پنجاه شصت ساله نمیفهمه فقط ماها میفهمیم؟

اگه میفهمه چرا انقدر بوس میکنه و قرمز میشه بازز بوس میکنه و بچه گریه میفته باز ادامه میده. وع

2706