1421
1389
عنوان

رو درباسی با پدرشوهر و حرص خوردن

151 بازدید | 18 پست

پدرشوهرم میاد بچمو میبینه بچم چار ماهس بعد رعایت نمیکنه و انقدر با اون سیبیلاش بوس میکنه سر و کله ی نازگلمو که اعصابم داغون میشه و تو خودم حرررص میخورم. به شوهرم گفتم میگه چه خبره دوسش داره خوب سر یه بوس داستان درست نکن. اما بچم اذیت میشه پوست لطیفش قرمز میشه. تازه بقلش گریه میکنه و واینمیسه اما اون هی بزرور بقلش میکنه. من چیکار کنم اعصابم داغونه از دستش

حالا اگه بغل نمیکرد باید تاپیکت رو میدیدم 

پدرشوهر عنتر میمون من میاد خونمون اصلاااااااا نازگلم رو نگاه نمیکنه 😐

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

صورت بچت و قبل از اینکه پدرشوهرت بیاد چرب کن با پماد آد بعد که خواست بوس کنه میبینه چربه یا بوس نمیکنه یا میپرسه چرا چربه بگو صورتش خشکه زده دکتر گفته نباید بوسش کرد پوستش حساسه.

1394
عجبا  پدر بزرگم حق نداره بوس کنه بچرو؟ یعنی یه مرد پنجاه شصت ساله نمیفهمه فقط ماها میفهمیم؟

عزیزم خود دکترا هم میگن بوس نکنین یا حداقل اقایون اصلاح کنن بعد دکتر من به شوهرم گفت دستاشو پاهاشو بوس کن صورتش تا ۶ ماهگی حساسه 

عجبا  پدر بزرگم حق نداره بوس کنه بچرو؟ یعنی یه مرد پنجاه شصت ساله نمیفهمه فقط ماها میفهمیم؟

اگه میفهمه چرا انقدر بوس میکنه و قرمز میشه بازز بوس میکنه و بچه گریه میفته باز ادامه میده. وع

1427
به شوهرت چرا میگی ک اینجوری بهت بگه خودت مستقیم ب پدرشوهرت بگو

روم نمیشه مستقیم بخودش بگم. اما صد بار جلوش گفتم کسی بوسش کنه اذیت میشه پوستش حساسه و... اما انگار نه انگاار