2726
عنوان

بياين ببينيد اين قديمى شده براى هديه دادن؟+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 49 پست
آره بنظر منم قديمى شده،اين و بگيرى طرف فكر ميكنه خودت از قبل داشتى و كادو دادى

جدى 

نگيرم يعنى

اخه پيانو و گرامافون هم هست ولى از اونا خوشم نيومد

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوه چقدم گرونه خب اینقد میخای هزینه کنی یچی کاربردیتر بگیر

چى بخرم خب؟

من تا ١٥٠ هم هزينه ميكنم اگه چيز خوب پيدا كنم

ولى نميدونم چى

باحاله. 

من 18 16 سالگیم داشتمش. الان 27 هستم. خاطرس واسم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
جدى  نگيرم يعنى اخه پيانو و گرامافون هم هست ولى از اونا خوشم نيومد

ببين من الان ٢٨ سالمه،وقتى ١٤ سالم بود يكى ازينا دختر عموم بهم كادو داده بود كه هنوز دارمش.يعنى از اون موقع تو بازار هست.خيلى چيزاى جديدترى اومده،اين خوشكلجات فروشى ها دارن.

من خودم هميشه ترجيح ميدم يچيز كه استفاده ميشه كادو بگيرم.شال،لباس،لاك...اگه از قبل داشتى مثل من!ديگه پول از كفت نميرفت يچيزى.واى حالا كه ميخواى هزينه كنى بنظرم يچيز جديدتر بگير

ببين من الان ٢٨ سالمه،وقتى ١٤ سالم بود يكى ازينا دختر عموم بهم كادو داده بود كه هنوز دارمش.يعنى از ا ...

خب چى بگيرم كه هم استفاده بشه هم يادگارى بمونه

تا حدود ١٥٠ تومن اينطورا

خيلى وقت پيش؟ پس من نگيرم 😬😬😬😬

راسش خیلی وقت پیش بود یازده دوازده سال میشه

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

عزیزم ب جدیدی یا قدیمی بودن نیس ب احساس عشق و حس خوبیه ک تو در خریدن اون کادو ب دوستت هدیه میدی😊

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706