1421
1411

خيلى گشتم نميدونم چى كادو بخرم براى دوستم

بعد توى يه مغازه اينو ديدم،جعبه موزيكاله وقتى درش رو باز ميكنن

چندتا جا هم داره كه توش طلا يا چيزاى ديگه ميذارن

منم ميخواستم با چيزاى ديگه پر كنم

ولى حالا بعضيا ديروز ميگفتن خيلى قديمى شده اينا

نميدونم بخرم يا نه☹️☹️☹️

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

باحاله

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
1432
1394

نه خیلی خوشگله

من اگه از اینا هدیه بگیرم خیلییییییییی خوشحال میشم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه
1396

من عاشق این چیزام

بخر حتما😍

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

اره قدیمیه یه مدت اینا خیلی مد بود

ولی هر چیز قدیمی که بد نیس

من خیلی خوشم میاد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1331