2703
2553
عنوان

ماماناي بچه هاي بدعذا بيان بطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 94 بازدید | 21 پست
عزیزم درسته میگن کمکی رو شروع کنین اما مشت دست اون کوچولو رو نگاه کن معده اش اندازه مشت دستشه... عل ...

خب با اين زور دادنم لاغره چه برسه باب ميلش رفتار كنم،شكا چه كردين ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يعني هيچي نميخوره؟؟؟

نه درحد یک قاشق سر سفره اونم به التماس و کلی بازی

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
چه دارویی میدی عزیزم؟

لانسوپرازول و حتما هم باید ناشتا باشه چون تاثیرش کم میشه..نمیدونم تا کی باید بهش بدم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2720
خب با اين زور دادنم لاغره چه برسه باب ميلش رفتار كنم،شكا چه كردين ؟

منم سرشو گرم میکردم ارگ موزیکال و ... میذاشتم زیردستشو حواسشو پرت میکردم و یه قاشق یه قاشق میدادم اما... طفلک تا میخورد منم خوشحال میشدم هی میدادم .... 

کلا هم اذیت شدم هم طفلکو اذیت کردم

چقدر با گریه و زور سعی میکردم غذا بدم.. 

واسه همین میگم همون کم رو که میخوره بده و اذیتش نکن

گاهی شاید دوسه روز میلش نکشه

یا فقط چندتا قاشق ماست بخوره... یا فقط از یه طعم شیرخشک خوشش بیاد و شیرخشک رو حالت فرنی رقیق بخوره

کلا این روند طبیعیه و تا دندوناشون و حجم معده تکمیل نشه اشتهای خوبی برای غذا ندارن