2726
عنوان

خانومایی که چربی و ژل دیدین یا پروتز گونه تو اشناهاتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 79 پست
دکتر رامبد صمیمی دکتر قدیمی من پیش هر دو رفتم صمیمی گرون تره

سی سی چند میگیره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خط خنده ام هنوز هم مثل قبل نشده شاید ۴۰ درصدش رفته ولی گونه ام داره میره ژلش چون ارزون تر بود

وای چه خوب ۴ سال خط خندت ۶۰ درصدش مونده

منم لب بالام مخصوصا الان ۵ ساله ۴۰ درصدیش مونده

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
قیمتاشو میگی هر سی سی ؟ و هر طرف گونت چند سی سی زدی ؟

گونه من هر طرف حدود ۱.۵ سیسی زدم که خوب و طبیعی بود

قلمبه نشد فقط صورت رو شاداب تر نشون میده

دکتر قدیمی چند مدل ژل با بودجه های مختلف داره

من ۸۰۰ تومنی زدم

❤️❤️
چقدر خوب. منم میخوام برای خط خنده برم. مال شما بعد از تزریق خیلی تغییر کرد و خوب پر شد؟

صاف و تر تمیز و طبیعی

بعد از ۱ ماه کامل خودش رو نشون میده

خط خنده خیلی آدم رو مسن نشون میده

نداشته باشی خیلی بهتره

❤️❤️
گونه من هر طرف حدود ۱.۵ سیسی زدم که خوب و طبیعی بود قلمبه نشد فقط صورت رو شاداب تر نشون میده دکتر ...

عزیزم ۴ سال پیش اون خط خندت رو ۲۲۰۰ دادی

خیلیه ک

یا قیمت فعلی اون  ژل رو گفتی

با این تفاسیر ژل یا نزنه ادم یا بهترینو بزنه

2706