2410
2553

من میخوام پروتز کنم از عفونتش میترسم صورتمم خیلی لاعر شده الان پول دارما ولی بعد بچه دار شدنم نمیتونم کار کنم خب پول ژل از کجا بیارم هر سال بخاطر اون میگم ی سی سی بزنم گونم چطوره ؟اخه زیر چشمم میخواد با هم میشه هر طرف دو سی سی 

یک سی سی واسه لب پایینه فقط بعید میدونم گونه با ۱ سی سی چیزیش بشه

البته من تا حالا گونه نزدم لب زدم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دیدم لب و گونه هاشو اونقد ژل زده لحظه اول احساس کردم شبیه ماهی شده تو رو خدا صورت خودتونو اینقد از حالت طبیعی خارج نکنین

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2456
والا دیدم لب و گونه هاشو اونقد ژل زده لحظه اول احساس کردم شبیه ماهی شده تو رو خدا صورت خودتونو اینقد ...

من بدم میاد اونجوری خودمم میبینم میخوام صورتم مثل زمانی بشه که بیست کیلو تپل تر بودم خخ 

من گونه زدم ژل زدم هیچ مشکلی هم نداشتم همه دور و وری زدن خیلی آسون ه

کجا زدید شما

چقدر دووم داشت 

من بدم مثل نانسی زیر چشم باد میکنه 

واسه چه مشکلی اونشکلی میشه

کسانیکه زیر چشم چروکه؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2714
خط خنده ام رو هم ۴ سال پیش

اون چقدر دووم داشت

من دو سه سال پیش خیلی کم به لبم ژل زدم . خیلی طبیعی و خوب بود ولی الان دیگه رفته همش . دیگه م حوصله ندارم هی تجدید کنم

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2706