2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خوبه انشا...خیره

سلام عزیزم 

میشه بگید با چی استخاره میگیرید؟قرآن یا تسبیح؟

خودتون مطمئن هستید جوابتون درسته؟

من خیلی مستاصلم 😢 کمکم میکنی؟

هر راهی رفتم برا بچه نتیجه نداده خودم چندبار سقط 

رحم اجاره ای گرفتم ....تخمک اهدایی و...خیلی راه خیلییییی😢

دکتر میگه طبیعی هم باردار میشی ولی نمیشه ‌..

یه خانم خوبی پیدا کردم برا تخمک اهدایی نمیدونم آیا باهاش به نتیجه میرسم یا نه .؟

اشکام نمیزاره صفحه گوشیمو ببینم

💚💚💚خدارا سپاسگزارم که خیر و صلاح شکوهمندم هم اکنون به سرانجام رسیده وحق الهی من در سایه رحمت او به من میرسد 💚💚💚🌟🌟🌟
سلام عزیزم  میشه بگید با چی استخاره میگیرید؟قرآن یا تسبیح؟ خودتون مطمئن هستید جوابتون درسته؟ ...

سلام عزیز دلم انشاا...مشکلت حل میشه،جواب استخارت(با شرایطی صلاح است،هرچند رسیدن به خواسته سخت است،اما عاقبتش مشکلی ندارد)با شرایطی انشاا...خوب است،نمیدونم نیتت چیه ولی فکر کنم یه ذره بیشتر فکر کنی و با مشورت باشه بهتره

خدایا شکرت
سلام عزیز دلم انشاا...مشکلت حل میشه،جواب استخارت(با شرایطی صلاح است،هرچند رسیدن به خواسته سخت است،ام ...

ممنون عزیز دلم لطف کردی

💚💚💚خدارا سپاسگزارم که خیر و صلاح شکوهمندم هم اکنون به سرانجام رسیده وحق الهی من در سایه رحمت او به من میرسد 💚💚💚🌟🌟🌟
2714
رایگان هست یا پول میگیرن واسه استخاره

نه رایگان هست

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️