2410
2553
عنوان

دیشب ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حیف دهنم بسته س🤐🤐🤐🤐🤐🤬🤬🤬🤬🤬

چرا بسته اس؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

من که حرفی ندارم ولی دختره اشتباه کرد زندگی خودش و به فنا داد و با آبروی خانواده اش بازی کرد

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2456
اگه حرف بزنم میترکم

درباره چی حرف بزنی؟

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
یکی ک رفت استادیوم بازی تیمشو ببنه براش زندونی بریدن اونم عصبی شد خودسوزی کرد

کی مردم میخوان بفهمن هیچ کس و هیچ چیز ارزش اینو نداره که بخوان عصبی بشن حتی.چه برسه به این کارها.اونها وسیله هستن تا بقیه به اهدافشون برسن

2714
یکی مشکل اعصاب داشته خودسوزی کرده , دیگه یادبود نمیخواد .

بی خیال 

انقدر این حرفو نزن.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
دختر آبی کیه ملت ایران هر روز از یکی اسطوره میسازن

والا الان تنها اسطوره ای که داریم قیمت طلا و دلار و گوشت و شیر و... هستش مردمم مسخره شو درآوردن یکی دیگه سر مسخره بازی میزنه خودشو میکشه ما باید غصه ی اونم بخوریم😒

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
بی خیال  انقدر این حرفو نزن.

خو مگه دروغ میگم , یارو اصلا مشکلش این نبوده , به فرض اگر ماشینش رو هم جریمه میکردن و میخوابوندن این بازم خودسوزی میکرده احتمالا .

ایشون مشکل اعصاب داشته اصلا بحث فوتبال و ورزشگاه و حقوق زنان نیست .

چه فايده حمايت نميكنن تماشاچياي استقلال از كسي كه بخاطر ديدن بازيشون جونشو از دست داد 

اگه كسي براي تماشاي بازي نره   يا 

يه درميون صندليا رو خالي بزارن و بشينن 

خلاصه يه حركتي عكس العملي نشون بدن خوبه 

اين قضيه به نظرم توهين به شعور و شخصيت آقايون هم هست 

يعني هيچ خانومي كنار آقايون تو استاديوم امنيت نداره 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706