1421
1389
عنوان

دیشب ....

1023 بازدید | 39 پست

دلیل تاخیر بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان در بازی دیشب این بوده که بازیکنان استقلال پیراهن یاد بودی به مناسب دختر آبی پوشیده بودن🙄

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

اووو هنو‌ درگیر این موضوعن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

هربار ی بلایی سر دختره اوردن مرد بدبخت دست برنمیدارن تازه پخش کردن ک این دختر اصلا دختر آبی نبود یکی دیگه بود نمیدونم اله و بله خلاصه ک نجفیم آزاد شد اون استانداره هم زندگیشو میکنه بازیکنا پولشونو میگیرن و مردم همچنان درگیر قیمت سیب زمینی پیازن ای خدا

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
1376

اره مام عر عر 😒😏 حیف خلاف قوانین سایته...

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
1427
حیف دهنم بسته س🤐🤐🤐🤐🤐🤬🤬🤬🤬🤬

چرا بسته اس؟

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕                                        😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                           🌷آنکه میگفت ندانست؛آنکه دانست زبان بست   💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  

من که حرفی ندارم ولی دختره اشتباه کرد زندگی خودش و به فنا داد و با آبروی خانواده اش بازی کرد

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....😍😍😍😍
1424