2726
نخیر ازین خبرا هم نیست. انقدر اقایون هستن که خودشون خانومشون فوت شده یا طلاق گرفتن بچه دارن سنشونم ب ...

انشالله که اینطور شما میگی باشه و هنوزم باشن چنین مردایی، والا ما هر چی مرد تو اون شرایط دیدیم رفته یه دختر جوون، یا زن مطلقه بدون بچه گرفته. کمترمردی  حاظره حضور و هزینه دو تا بچه غریبه رو در زنذگیش تحمل کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که اینطور شما میگی باشه و هنوزم باشن چنین مردایی، والا ما هر چی مرد تو اون شرایط دیدیم رفته ...

من خودم پدرم رو تو بچگی از دست دادم ما هم چندتا بچه بودیم مادرم حدود هجده نوزده سال پیش با یه پسر مجرد ازدواج کرد خدارو شکر خیلی مرد خوب و مسئولیت پذیریه و تا حالا بدی ای ازش ندیدیم ...

ولی خب پسرای این دوره زمونه اغلب آدمای بی بخارین و مسئولیت پذیر نیستن ...

2728
چه احتمال خوش بینانه ای. به نظر من احتمالش صفره،... درس بخونه    شما چند سالته؟ کجا زندگی ...

چرا احتمالش صفره از رو چه حساب کنابی میگین اینو عزیزم تو خود روستا هم میشه درس خوند حتی تو خونه ام میشه درس خوند خواهر بزرگ من نوه ام داره داره درس میخونه تو@خونه ها😂😂😂درس خوندن جا و زمان نمیخواد عرضه میخواد خیلیا کارم میکنن خود خواهرم بگم شاید باور نکنی با یه دست مشکل دار تازه بافندگی ام میکنه من تو فضا زندگی نمیکنم راستی یادم رفت بگم خواهرم زبان ام میخونه فرهنگسرای شهر که پول کمی  میگیرن تازه اون دختر و دامادش که هیچ@تو خونه خرج شوهر و پسرشم میده چون دامادمون سکته قلبی کرده نمیتونه کار کنه حالا خواهرم ۱۶ سالگی عروسی کرده پیر زنم نیس 

انشالله که اینطور شما میگی باشه و هنوزم باشن چنین مردایی، والا ما هر چی مرد تو اون شرایط دیدیم رفته ...

بله متاسفانه من تو ایران امیدی ندارم از زنان هم حمایتی بشه وقتی خودشون ....

من خودم پدرم رو تو بچگی از دست دادم ما هم چندتا بچه بودیم مادرم حدود هجده نوزده سال پیش با یه پسر مج ...

خدارو شکر، انشالله خدا یه همچین مردی رو سر راه استارتر قرار بده که مجبور نشه سر دوراهی قرار بگیره. 

چرا احتمالش صفره از رو چه حساب کنابی میگین اینو عزیزم تو خود روستا هم میشه درس خوند حتی تو خونه ام م ...

خدا به خواهرت توان بده. اما تو این دوره و زمونه درس خوندن یه چیز تفننیه نه راهی برای کسب درآمد و ساختن آینده. حالا فکر نکن منی که اینو میگم سیکل دارم... نه وضعیت کلی جامعه رو عرض میکنم. 

راستی بگم که خونواده همسرم جدا شدن از بچه ها خیلی واسشون سخته حتی یه ساعت اصلا اجازه نمیدن مرد غریبه ...

برو کلاس خیاطی یا ارایشگری تو خونه هم میتونی کار کنی درامدشون از تحصیل کرده های حالاهم بیشتره

یا رب العالمین
راستی بگم که خونواده همسرم جدا شدن از بچه ها خیلی واسشون سخته حتی یه ساعت اصلا اجازه نمیدن مرد غریبه ...

عزیزم چه صبری داری حرفای بعضیا واقعا ناراحت کننده س. انشالله هیچ وقت تو شرایطش قرار نمیگیرن و همینجور راحت از دور نگاه میکنن و قضاوت میکنن. 

همه ما مادریم. هیشکی طاقت دوری از فرزندش رو نداره هیچ مادری، حتی یه لحظه

ولی گاهی شرایط اییینقدر سخت میشه که...

عزیزدلم، منم شرایط تورو دارم. منم همسرمو چندوقته از دست دادم و یه دختر دارم. بلاتکلیف سرگردان معلق ناامید نگران...

از همه خسته ام از همه. 

چند روزه به سرم زده برم هم خودم و هم دخترمو یه جا بکشم. 

عزیزم حالا که این آقا جلو اومده، نگاه به سن و مجرد بودن و... نکن اگر شرایط مالی سطح فرهنگی و اجاماعی و بقیه معیارهاش اوکی بود حتما قبول کن.  بچه هات یه روزی بزرگ میشن. 

شما مادرشون هستی و تحت هیچ شرایطی از بچه هات نخواهی گذشت و میری و میبینیشون و حمایت و مادرانگی ت همیشه هست، حتی اگر ازدواج کنی

گلم من که شهرستانم میدونم واسه یه دختر با شرایط شما کمتر پیش میاد مورد مناسب جلو بیاد چه برسه به اینکه سنتون هم بالاتر بشه.

بعضی دوستان توصیه میکنن چند سال صبر کن ولی به نظر من چه لزومی داره صبر؟ وقتی طرفت واقعا اوکی هست

باور کن دار و ندار و عمر و جوانی خودت رو بذاری پای بچه بزرگ شن آدم حسابت نمیکنن مخصوصا که پسربچه هستن و دوران بلوغشون برسه شاخ میشن برات و محاله بتونی ازدواج کنی.

دوستان من یه دختر دارم، حقوق شوهرمم هست، خونه زندگی هم دارم و نیاز به کسی ندارم و قصد ازدواج هم ندارم که بیاین تهمت بزنین دلش شوهر میخاد، ولی خیلیییییی زجرآوره زندگی تو یه شهر کوچیک زیر ذره بین با این شرایط.

انشالله هییییچ وقت چنین بلایی سر خودتون و عزیزانتون نیاد 

عزیزم چه صبری داری حرفای بعضیا واقعا ناراحت کننده س. انشالله هیچ وقت تو شرایطش قرار نمیگیرن و همینجو ...

ان شاالله خدا به شما هم صبر بده هیچوقت همچین کاری نکنید زندگی خودتون ودخترتون رو نابود نکنید .

2706