2410
2553
منم وقتی همسن های خودمو میبینم که حامی دارن تنها نیستن خیلی واسه خودم ناراحت میشم

عزیزم داستان زندگیت خیلی غم انگیزه فقط میدونم که دنیا به شدت گرده اون بچه ها تا دنیا دنیاس فرزندان شما هستن وصد البته ادمی تشنه محبت اگه شما بچه هارو بزارید کنار وازدواج کنید تا دنیا دنیاس نباید از اون ها توقع محبت داشته باشبد .ما الان انسانهای بزرگی هستیم ولی وقتی به گذشتمون فکر میکنیم خیلی خوب در خاطرون هست که در زمان کودکی کی بهمون محبت کرده کی اذیتمون کرده .فرزندان شما هم همین طور اگه این جدای باعث لطمه خوردنشون بشه هیچ وقت فراموش نمیکنن .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مورد فرق داره، این خانم از سر ناچاری داره اینکار رو میکنه،اگه شوهر داشتو از سر سرخوشی بچه هاشو و ...

کسی نه منظور من مرد هست به خاطر یه مرد داره از بچه هاش میگذره 

کسی نمیگه خودشو فدا کنه ازدواج کنه اما با کسی که با همه چیز زن کنار بیاد من حنی مردی رو که بچه اش رو ...

کسی که اونو با بچه هاش قبول میکنه یه پیرمرد زن و بچه داره همسن باباش. 

2720
کسی که اونو با بچه هاش قبول میکنه یه پیرمرد زن و بچه داره همسن باباش. 

حالا ایشون ۲۱ سالشونه چقدر مگه منتظر شوهر موندن بعد سال  دوست پسر پیدا کرده نمیگم کار بدی کرده مجرده و میتونه هر کاری بکنه اما انصاف نیس تو این سن بچه هاشو ول کنه شما خودت حاظری از بچه ۳ سالت بگذری ؟الان سنشم واسه ازدواج کمه اخه چه برسه به دومی

قبول نکن😔بچه هات فقط تو رو دارن😔با یکی ازدواج کن که خودشم بچه داشته باشه و بچه هاتو قبول کنه.من تو ...

چه تحمل وصبری داشتین شما .به خدا طلاق مکروه ترین حرام خدا هست ولی میارزه به این فشار روحی عظیم .کاش ادمها فقط به خودشون فکر نمیکردن

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
حالا ایشون ۲۱ سالشونه چقدر مگه منتظر شوهر موندن بعد سال  دوست پسر پیدا کرده نمیگم کار بدی کرده ...

به نظرت چند سال صبر کنه خوبه؟ بچش چند ساله بشه خوبه؟ به نظرت احتمال اینکه یکی پیداشه و خودشو با بچش بخواد چقدره؟ البته غیر از پیرمرد نوه دار 

2714
چه تحمل وصبری داشتین شما .به خدا طلاق مکروه ترین حرام خدا هست ولی میارزه به این فشار روحی عظیم .کاش ...

اسیبشو زد بهم و رفت.‌خودش که خیانت کرد و با یه مرد زن دار رفت. بابام از ترس ابرو طلاقش داد.خودشم به اعتیاد کشیده شد.‌الان نه پدر دارم نه مادر😔خودم خونه گرفتم دارم تنهایی زندگی میکنم.. خدا لعنتشون کنه😕

به نظرت چند سال صبر کنه خوبه؟ بچش چند ساله بشه خوبه؟ به نظرت احتمال اینکه یکی پیداشه و خودشو با بچش ...

احتمال ۵۰ به ۵۰ همون زمانم میتونه یا درس بخونه یا به یه کاری مشغول بشه اما حداقل میتونه تا ۲۵ سالگی ام صبر کنه ببین بحث ما بی فایده اس به خاطر اسی چون اون تصمیمشو گرفته با دوست پسرشم ۲ ساله دوسته تو دوراهی ام نمونده فقط دنبال تایید شدنه اونم خودش میدونه ما نظرمونو گفتیم و دلایلمونو

ببین خودت چی میخوای که فردا پس فردا حسرتش رو نخوری 

ببین چی به نفعه خودت و بچه هاته 

البته بچه هرچقدر هم شیطون باشه یادش نمیره اون محبتی رو که از تو دریافت میکرده 

ولی اینجور هم نباشه که اگه موندی هر دفعه این موندن و بکوبونی تو سرشون و بخوای بد اخلاقی و تندی کنی 

همه ی جوانب رو بسنج 

به نظرت چند سال صبر کنه خوبه؟ بچش چند ساله بشه خوبه؟ به نظرت احتمال اینکه یکی پیداشه و خودشو با بچش ...

نخیر ازین خبرا هم نیست. انقدر اقایون هستن که خودشون خانومشون فوت شده یا طلاق گرفتن بچه دارن سنشونم بالا نیست دنبال یه خانوم با همین شرایط میگردن. دلیل نداره با یه مجرد ازدواج کنه که بچه هاشو نخواد و خودشم اگر فردا سر هرچیزی تیکه نندازه که تو شوهر مرده بودی من اشتباه کردم و ازین حرفا.منطق هم خوبه ادم داشته باشه. پیرمرد وقتی میاد که اون خانوگ هم ۴۰ ساله باشه حداقل. نه یه دختر ۲۰ ساله

احتمال ۵۰ به ۵۰ همون زمانم میتونه یا درس بخونه یا به یه کاری مشغول بشه اما حداقل میتونه تا ۲۵ سالگی ...

چه احتمال خوش بینانه ای. به نظر من احتمالش صفره،... درس بخونه   شما چند سالته؟ کجا زندگی میکنی؟ الان کی با درس خوندن میتونه به جایی برسه، جز یه عده دارای سهمیه و پارتی،؟ کسی که تو خرج اولیش مونده از روستا پاشه بره شهر درس بخونه؟ خیلی رویایی فکر میکنی. 

2706