2726
مهر ۹۳ ازدواج کردم .پسر بزرگم متولد مرداد ۹۴

جلل الخالق میذاشتین مهر عقدنامتون خشک بشه بعدش

خدا صبرت بده و توان

ولی اینکه بخوای دوتا بچه کوچیک رو بذاری بدون مادر و پدر خیلی ستم در حق اون طفلکا

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقاهه مجرد .۲سال هست همو میشناسیم .تا سه چهار روز پیش خونه خودم زندگی میکردم ولی دیگه اومدم خونه باب ...

بعد شما میخوای بچه هات رو کجا بذاری اگر آقا قبول نکرد؟ 

میشناختی رابطه ایی هم داشتی باهاش؟ میدونستی از اول که بچه هات رو نمیخواد؟

آقاهه مجرد .۲سال هست همو میشناسیم .تا سه چهار روز پیش خونه خودم زندگی میکردم ولی دیگه اومدم خونه باب ...

عزیزم شما تصمیمتو گرفتی 

طرفو دوساله می‌شناسی از اولم احتمالا این قضیرو بهت گفته بوده 

امیدوارم بچه هات اواره نشن 

من دلم به درد اومده برای اون طفل معصوما

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2728
میگه 17 سالش بوده ازدوج کرده.الان 4 ساله فوت کرده شوهرش پس میشه 21 سال.یک سال نیم بعد از ازدواج بارد ...

😐😐 بابا بیچاره اولش همه سال ها رو گفت تقریبا

حالا شما اگه میتونین راهنماییشون کنین محاسبات زیاد مهم نیس 😯

عرضی نیست...

اصلا مجرد به دردت نمیخوره. اون خودش پدر نشده که بدونه حس پدری مادری چیه. احساس مسئولیت نمیکنه اصلا.

تو حق ازدواج داری.ولی با کسی ازدواج کن ک خودش ی بچه داشته باشه .ایطوری بچه شماهم میپذیره.ادم بچه دار بیشتر درک میکنه از من نصیحت.من بچه داشتم ولی باپدرش بود.شوهرم یکسال بیشتر زندگی نکرده بود.بچه نداشت.حتی تو محضر هم زد ک بچه حضانتش بامن نباشه.هنوزم پسرم تنهایی خونم نیومده.قبل دخترم ک شوهرم اجاره نمیداد بچه بیاد خونه بعد دخترم مهر پدری ب دلش افتاد تا میگم میخاد بیاد بمونه حرفی نمیزنه ولی پسرم نمیادش.شاید تو 3سال بامادرم اومد اونم 2 3 بار

2706