2726
وا چی سر کاریه تازه واردم آبجی 

اگه نیازت رابطست از ازدواج بی خیال بچه مثل انسان خیلی خوب و عالی ازدواج کن بچه ها رو بزار پروش گاه اگه به فکر خوشبختی هستی مخصوصا دعای بچه ها نه با این کیس ازدواج نکن هرگز هم جوابشو نده

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چی فرض میکنن بقیرو

ایشون اشتباه فهمیده ولی سن خودش جای هنگیدن داره اول گفت ٢١ سالمه الان گفت ١٧ سالگی بیوه شدم ۴ سال پیش 😢خلاصه مغزم ارور میده

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
چهار ساله پیش شوهرت فوت شده؟ یعنی هفده سالگی بیوه شدی  ، بعد تو میگی هفده سالگی ازدواج کردی که، ...

حالا واقعا باید گیر بدین به اینا 😐😐

۱۷ سالگی ازدواج کرده حتما زود باردار شده که یک سال و خورده ای بعد ام بچش ۷ ماه بوده دیگه که شوهرش فوت کرده

عرضی نیست...
2728
یک سال و نیم بعد از ازدواجش پسرش دنیا اومده ٧ ماهش بوده ک همسرش فوت میکنه دومی رو هم باردار بوده ولی ...

میگه 17 سالش بوده ازدوج کرده.الان 4 ساله فوت کرده شوهرش پس میشه 21 سال.یک سال نیم بعد از ازدواج باردار شده.به علاوه 9 ماه بارداری میشه 23 سال و خورده ای 7 ماه بعد هم دومی رو باردار بوده میشه 24 سال

میگه 17 سالش بوده ازدوج کرده.الان 4 ساله فوت کرده شوهرش پس میشه 21 سال.یک سال نیم بعد از ازدواج بارد ...

من ک گیجم بیخیال خواهر بیا بریم🚶

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

حالا راستو دروغش پای خودت 

ولی من اگه جای شما باشم حتی اگه از کشنگی بمیرمم نمیزارم بچمو ازم جدا کنن 

خودم نمردم که دست میزارم رو زانوم حتی شده کلفتیم بکنم بخاطر شوهر بومو از دست نمیدم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

قبول نکن😔بچه هات فقط تو رو دارن😔با یکی ازدواج کن که خودشم بچه داشته باشه و بچه هاتو قبول کنه.من تو ۲۸ سالگی شاهد خیانت مادرم بودم. مارو فروخت به یه مرد زن دار و رفت و الان نزدیک ۳ ساله ازش خبری ندارم. با اینکه سنم زیاده ولی یه حفره بزرگ تو قلبم هست همیشه. اسم مادر که میاد قلبم میلرزه چشمام پر اشک میشه. تو که بچه هات کوچیک تر هستن😔یکم واستا حتما یه ادمی میاد تو زندگیت که بچه هاتم قبول کنه

2706