1464
1411

اگر حقوق و بیمه از همسر خدابیامرزت داری و اذیت نیستی فعلا ازدواج نکن

سه تایی اذیت میشین 

ادم نمیتونه بفهمه کی دلسوز و خوبه

چند سالشونه؟ دختر یا پسر؟

لطف میکنی براسلامتی مادرم و نی نیم صلوات بفرستی💚🙏

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

۱۷سالگی ازدواج کردم شوهرم تصادف کردن تقریبا ۴سال پیش یعنی یک سال وخورده ای از ازدواجمون گذشته بود پس ...

عزیزم بچه هات خیلی ضربه میخورن از خودت جداشون کنی

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
1473
۱۷سالگی ازدواج کردم شوهرم تصادف کردن تقریبا ۴سال پیش یعنی یک سال وخورده ای از ازدواجمون گذشته بود پس ...

چهارساله ازدواج کردی شوهرتم چهار ساله فوت شده دوتام بچه داری؟

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
وا چی سر کاریه تازه واردم آبجی 

الان برای چی میخوای قبولش کنی 

میشه بگی چیش چشمتو گربته ؟

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
1432
یک سال و نیم قبل از ازدواج بچش به دنیا اومده 9 ماه هم باردار بوده

یک سال و نیم بعد از ازدواجش پسرش دنیا اومده ٧ ماهش بوده ک همسرش فوت میکنه دومی رو هم باردار بوده ولی نمیدونسته

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 ٢).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
منم هنگ کردم، آخه مگ میشه 

من تو سن خودش هنگ کردم فقط

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 ٢).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
1474
وا چی سر کاریه تازه واردم آبجی 

اگه نیازت رابطست از ازدواج بی خیال بچه مثل انسان خیلی خوب و عالی ازدواج کن بچه ها رو بزار پروش گاه اگه به فکر خوشبختی هستی مخصوصا دعای بچه ها نه با این کیس ازدواج نکن هرگز هم جوابشو نده

نمیدونم چی فرض میکنن بقیرو

ایشون اشتباه فهمیده ولی سن خودش جای هنگیدن داره اول گفت ٢١ سالمه الان گفت ١٧ سالگی بیوه شدم ۴ سال پیش 😢خلاصه مغزم ارور میده

چهار ساله پیش شوهرت فوت شده؟ یعنی هفده سالگی بیوه شدی  ، بعد تو میگی هفده سالگی ازدواج کردی که، ...

حالا واقعا باید گیر بدین به اینا 😐😐

۱۷ سالگی ازدواج کرده حتما زود باردار شده که یک سال و خورده ای بعد ام بچش ۷ ماه بوده دیگه که شوهرش فوت کرده

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457