2726
عنوان

تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 37 پست
تأثیری نداشت؟

منم بااینکه رفتم سونوسایزتخمکم خوب بوداقدامم داشتیم ولی پری شدم...پلی کیستیکم

خدایــاشکــرت بخــاطربــهترین همـــسردنیــــااااااااایه صلوات واسم میفرستین دوستای خوبم..ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برای اینکه مطمئن شی فولیکول داری و آزاد میشه یا نه بهترین راه سونوگرافی هست ( سونوی سریالی).

و اینکه من توصیه میکنم رحمتو گرم کنی با طب سنتی ( نیمه اول سیکلت چون نیمه دوم خطرناکه) مثل مالیدن روغن سیاهدونه شبا و بستنش.

امیدوارم به زودی باردار بشی

مگه میشه pco باشی و پری منظم باشه از کجا فهمیدی پی سی او هستی؟

دقیقا من سوالمه والله من پریدم گاها تا دوماه هم عقب می افته من pcoهستم با ازمایشات هورمونی و سونو زیر نظر متخصص ثابت شده ۶ ساله این مشکلو دارم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2728
مگه میشه pco باشی و پری منظم باشه از کجا فهمیدی پی سی او هستی؟

اره منظمه ورزش میکنم شاید واسه همینه،میخواستم باردار بشم رفتم دکتر چکاب،بهم گفت،یکمم تخمدانم موقع تخمک گذاری و پریود تیر میکشه

عزیزم برای اینکه مطمئن شی فولیکول داری و آزاد میشه یا نه بهترین راه سونوگرافی هست ( سونوی سریالی). ...

نیمه اول سیکل یعنی چندروز دقیقا یعنی از اول پریودی تا ۱۵ روز بعد؟

چون منم میخام معجون دوسین مصرف کنم ولی میگن سقط اوره ممکنه حامله باشی و ندونی واسه همین بهتره تا قبل از تخمک گذاری بخوری ولی من نمیدونم کی تخمک گذاریمه

از اول پریود بخورم تا ۱۵ روز مشکلی پیش نمیاد؟

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

منم مشکل pco دارم وداشتم الان یه دختر دارم ،برای دومی اقدام میکنم ،تو اولی من سه سال تمام قرص متفورمین خوردم ووزنم کم کردم وقتی اقدام کردم پنج ماه بعد باردار شدم اما متاسفانه دوماهه حامله بودم انداختم ،بعد باز شروع کردم خوردن قرصام که بعد سه ماه سقط باز باردار شدم که خدا بهم یه دختر سالم وزیبا داد ،الان بعد چهار سال میخوام باردار شم که گفتن باز قرص متفورمین ،ورزش کنم ،امیدوارم همه باردار شن چون دیدم خانمایی رو که این مشکل داشتن وباردار شدن

منم مشکل pco دارم وداشتم الان یه دختر دارم ،برای دومی اقدام میکنم ،تو اولی من سه سال تمام قرص متفورم ...

خدا دختر تو حفظ کنه و یه نظری هم به من عطا کنه و منم حامله شم صحیح و سالم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
دقیقا من سوالمه والله من پریدم گاها تا دوماه هم عقب می افته من pcoهستم با ازمایشات هورمونی و سونو زی ...

شاید به خاطر ورزش کردنمه،گاهی پیش میاذ بهم بریزه ولی نهایت چهار پنج روز میندازم عقب اونم کم پیش میاد

2706