1428
1411
عنوان

تخمک گذاری

179 بازدید | 37 پست

سلام دوستان

من هر ماه وسط دوره علائم تخمک گذاری رو دارم و کیت تخمک گذاری هم نشون میده و در نهایت ترشح غلیظ بعد از ازاد شدن تخمک هم میبینم،حالا سوالم اینه ک ممکنه کسی همه ی این علائم رو داشته باشه ولی تخمک آزاد نشه؟

سندروم تخمدان پلی کیستیک دارم اما پریودم منظمه و یه بارم ناخواسته با یه بار اقدار باردار شدم،ولی الان بعد دو ماه اقدام باردار نشدم😕

منم پلی کیستیک هستم و ۹ ماهه متفورمین میخورم و مرید های شدید نامنظم دارم و ۹ ماهه در حال اقدامم

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

منم پلی کیستیک هستم و ۹ ماهه متفورمین میخورم و مرید های شدید نامنظم دارم و ۹ ماهه در حال اقدامم

دو ماه که چیزی که نیس

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
1401
خب توی پلی کیستیک میگن تخمک ازاد نمیشه،اما من که علائم تخمک گذاری دارم،برای من چی؟

تخمک ازاد میشه زمان مشخصی نداره یا ممکنه تخمک ازاد شده بالغ نباشه

به نظرتون کلومیفن بخورم؟ماه قبل دکتر بهم داد ولی به خاطر عوارضش نخوردم

من یه دوره خوردم خود سر نخور

1394
میترسم نتونم حامله بشم😓

والله من خودممpcoهستم ان شا الله که میشی منم فعلا نتیجه نگرفتم

1403
تأثیری نداشت؟

منم بااینکه رفتم سونوسایزتخمکم خوب بوداقدامم داشتیم ولی پری شدم...پلی کیستیکم

خدایاشکرت بخاطربهترین همسردنیااااااااا.....وممنونم که این ماه خبرمامانشدنموبهم میدی ان شاا...یه صلوات واسم میفرستین دوستای خوبم..ممنونم 

عزیزم برای اینکه مطمئن شی فولیکول داری و آزاد میشه یا نه بهترین راه سونوگرافی هست ( سونوی سریالی).

و اینکه من توصیه میکنم رحمتو گرم کنی با طب سنتی ( نیمه اول سیکلت چون نیمه دوم خطرناکه) مثل مالیدن روغن سیاهدونه شبا و بستنش.

امیدوارم به زودی باردار بشی

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه میشه pco باشی و پری منظم باشه از کجا فهمیدی پی سی او هستی؟

دقیقا من سوالمه والله من پریدم گاها تا دوماه هم عقب می افته من pcoهستم با ازمایشات هورمونی و سونو زیر نظر متخصص ثابت شده ۶ ساله این مشکلو دارم

1424