1472
1411

از استرس تپش قلب گرفتم دیشب تو خواب پاهام قفل شده بود انگشتامو نمیتونسنم تکون بدم. یکم باهام حرف بزنین😢😢😢😢

بختک

می پرسند:مجردی یامتاهل؟ می گویم"متعهد"!!! چون تجربه نشان داده، نه مجردبودن،نشانه ی تعلق خاطرنداشتن به کسی است... ونه متاهل بودن،نشانه ی تعهدو وفاداری!!! همه ی قراردادهاراکه روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی ازعهدهاراروی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛ شکستنشان یک "انسان"رادرهم می شکند❤

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436
1444
از استرس. انگشت پاهام بی حس شده بود تو روخدا کمکم کنین. زود از تاپیک نرین

اولین کاری که می کنی یه استکان گل بابونه دم کن بخور تا کار دست خودت ندادی ....فکر کردی این همه جوون که سکته می کنن برا چیه همین فشار عصبیه دیگه ....

همش شربت ابلیمو میخوره خیلی دوس داره

پس معتاد نیست ...مخصوصا شیره و تریاک ...چون اینها سرد هستن واگه کشی که مصرف میکنه باهاش شیر یا اب لیمو بخوره استفراغ می کنه ....حتما مال کس دیگه اس بوده خیالت راحت باشه

1476
اولین کاری که می کنی یه استکان گل بابونه دم کن بخور تا کار دست خودت ندادی ....فکر کردی این همه جوون ...

گل گاو زبون ندارم من خیلی بدبختم هیچ کسو ندارم خانوادم پشتم نیستن. به باباشم گفتم محل نداد بچه ها تو رو خدا دعا کنین مشکل مالی و کار شوهرم هست ولی کم و زیاد میگدرونیم اینو دیگه نمیتونم تحمل کنم

گل گاو زبون ندارم من خیلی بدبختم هیچ کسو ندارم خانوادم پشتم نیستن. به باباشم گفتم محل نداد بچه ها تو ...

اول اروم باش...

اروم....

اتفاقی نیافتاده که نیاز به پشتیبان داشته باشی عزیزم....

گلاب داری تو خونه ؟ اونو شیرین کن بخور ...

گل بابونه هم خوبه

لستخودوس هم خوبه...

تو فقط ترسیدی ....

1450