1421
1363
عنوان

دعای قاموس بسیار مجرب

622 بازدید | 67 پست

۴۶ تای دیکه بیشترنمونده جا نمونید 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

تا اخر امشب باید بخونید

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

چیه میگن خوب نیست نباید خوند؟ راسته ایا؟

سر کلاس بودیم،استاد گفت چقدر زمان داریم؟گفتم در حد دوجمله که با بیننده‌ها خداحافظی کنیم  بی‌جنبه بیرونم کرد   خو اعصاب نداری میگفتی از اتاق فرمان واست وقت میگرفتم     

منم اضافه کن

چندتا باید بخونم؟

‏شما را نمی‌دانم...اما من دلـم روشـن است☺به اتفاق‌های خـوبِ در راه مانده🌱به تمام روزهای شیرین نیامده🌻به لبخندی 😊😍که یک روز بر دلمان می‌نشیند💚
1376

من پریودم میشه بخونم؟

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد، نه شعور لازم برای خاموش ماندن!                      التماس دعا دوستان❤️

چی هست

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه
1427
برا چی هست؟نشنیدم اسمشو

دعای خیلی مجربی هست ابجی میگن خیلی حاحت میده ولی چون تعدادش زیاده کمتر کسی میتونخ بخوندش منم دست جمعی گذاشتم تو یک روز تا اخر امشب تا بتونند بخوننداستفاده کنند همه

چیه میگن خوب نیست نباید خوند؟ راسته ایا؟

چرا خوب نیست؟ 

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه
 دعای خیلی مجربی هست ابجی میگن خیلی حاحت میده ولی چون تعدادش زیاده کمتر کسی میتونخ بخوندش منم د ...

میشه زمان پریود خوند؟؟؟

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد، نه شعور لازم برای خاموش ماندن!                      التماس دعا دوستان❤️
1391