2733
2734

پسر من الان دقیقا 14 ماهشه .هنوز خودش بلند نمیشه .ولی بخاطر اینکه این چند وقت خیلی باش تمرین کردم .با کمک دیوار یا صندلی می ایسته و بعد دستاشو میبره بالا و راه میره .خیلی خوشحال شدم ولی به شما هم توصیه میکنم براش روروئک بگیر و باش تمرین کن و دیگه تو فکر نباش 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بچه ها مثه هم نیستن بچه من ۱۵ ماهگی راه افتاد من خودم ۹ ماهگی راه افتادم شوهرم ۱۵ ماهگی  .. سوپ درست کن آب و چربی قلم گوساله بنداز توش بده بخوره پاهاش جون میگیره راه میفته

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
زوده هنوز نگران نباش مولتی ویتامینو اهنشو سر موقع میدی؟؟از مبل صندلی میگیره بلند شه؟؟ پسر من ۱۴ ماه ...

ممنون

آهن ایناشو خیییلی بعد میخوره منم دیگه زده شدم بدم ولی آب قلم بهش میدم

2738
ممنون آهن ایناشو خیییلی بعد میخوره منم دیگه زده شدم بدم ولی آب قلم بهش میدم

هر طور میتونی هرطوووور میتونی حتما حتما باید اهن و مولتی ویتامیناشو بدی تنبلی نکن تو اب میوه ی طبیعی حل کن بریز تو شیشه بده بخوره اونجوری هم جذبش بیشتره هم دندوناش سیاه نمیشه بعد ها ضررشو میبینی ها ندی

چقدر دیر ینی قبلش چهار دست وپا میرفتن؟

دو سالگی چنتا قدم میرفتن

الانم ک چارسالشونه زیاد زمین میخورن 

فقط خدا کنه بچه من ب اونا نره

بچه تا بچه فرق میکنه الان نوه عموم ۱۱ ماهگی راه افتاد

بچه داییام ۹ ماهگی هم قشنگ حرف میزدن هم راه میرفتن

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚