2726
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لطف میکنه؟! 🙄 پس شوهرشم لطف میکنه که به خاطر زن و زندگیش شب تا صبح سرکار جون میکنه

مرد وظیفش کار کردنه.اما زن وظیفش غذاددرست کردن نیس،لطفه ک در حق خانوادش میکنه

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
مرد وظیفش کار کردنه.اما زن وظیفش غذاددرست کردن نیس،لطفه ک در حق خانوادش میکنه

نظر شما با نظر من متفاوته.. من غذا درست کردن و لطف نمیدونم

وظیفه انسانی خودم میدونم که وقتی همسرم بیرون از خونه تو گرما و سرما، تو مریضی و بدحالی، با تایم کاری طولانی و سنگین، کار میکنه،پس منم که تو خونه هستم باید برای آرامش و حال خوبش تلاش کنم!!! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مگه رباته؟  شما سه شب نخواب و مدام کار کن ببین اخلاق و رفتارت چطور میشه.. اصلا آدم مریض میشه چ ...

بالاتر جواب اینم دادم. سه شب نخوابیدنو😊

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!

بچه‌ها مگه الویه باید سه چهار ساعت تو یخچال باشه؟؟من هروقت درست میکنم همون لحظه می خوریم دیگه داخل یخچال نمیذارمش خیلی سردمیشه مگه بذاری یخچال رو طعمش ومزش تاثیر داره؟؟؟

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

ماشالله یسری خانوما چ چیزایی میگن...خودمون میدونیم خیلی از مردا وقتی گشنشونه مغزشون کار نمیکنه همینجا خیلیاتون گفتید ...بعد یهو میگن مگه کلفتی بزن توسرش ؟؟؟!!!!!! زندگیه..اینجاام ایرانه شوهرای ماهاام تربیتای مسخره خودشونو دارن ک حالا غلطو درستیشو الان کار ندارم ...اما مثلا منی ک میدونم همسرم رو ناهار شامش حساسه دیگه غذام تا یک ظهر امادس..الویت کارارو میذارم واسه ناهار...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

عزیزم من اصلا کاری به درست بودن یا غلط بودن رفتار همسرت ندارم ولی بنظرمشما که شوهرتون ناهار خونه هست اولویت اولتون درست کردن ناهار باید باشه خب خانم جان قبول کن دیر اقدام کردی برای درست کردن ناهار حق بده به همسرت کار بیرون استرس خستگی گرسنگی و خیلی اتفاقات دیگه الانم اصلا توجهی نکن نه اینکه کم محلی کنی اتفاقا خیلی هم عادی برخورد کن از این به بعدم غذاهاتو زودتر درست کن

2706