2703
2553
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 118 پست
چی کار کنم پس😑☹️

نمیدونم والا شوهر منم خیلی شکمویه پنج دقه نهارش دیر بشه هزارتا تیکه میندازه دیشب زیرشکم میخواست خخخ من محلش ندادم بس که بچه هام خستم میکنن میدونم امروز تیکه بارونم میکنه.

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا شوهر منم خیلی شکمویه پنج دقه نهارش دیر بشه هزارتا تیکه میندازه دیشب زیرشکم میخواست خخخ ...

من دقیقا همین طورم

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
2720
چه ربطی داره؟ شوهر من گاهی سه شب پشت سر هم اصلا نمیخوابه واسه کار. حرمت و احترام و محبت به این چیزا ...

مگه رباته؟  شما سه شب نخواب و مدام کار کن ببین اخلاق و رفتارت چطور میشه.. اصلا آدم مریض میشه

چه جسمی چه روحی، این از اون حرفا بودا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2714

براش اسباب بازی بگیر تو فاصله ای که نهار آماده میشه سرگرم بشه نق نزنه بچه ی گنده

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

هیچی بابا ولش کن مردا اینجورین بعضی روزا رو مود نیسن دنبال بهونه ان خودشونو خالی کنن 

حتما سرکار براش موضوعی پیش اومده خواسته سر تو خالی کنه،من هر وقت شوهرم اینجوری میکنه بهش با شوخی میگم پریودی😂

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

استارتر خب ببین اون بیرون خونه کار میکنه شما داخل دیگه

هر کی هم ازون یکی توقع داره کارش رو درست انجام بده

اونم معلومه کارش سخته و شبکاره

بهرحال اون بیچاره زحمتش رو داره میکشه

فک کنم سر قضیه دیر آماده شدن غذا زیاد اذیت شده

بنظرم ی تقسیم کاری ک شده باید درست انجام بشه دیگه

بقول دوستمون الویه تازه باید کلی تو یخچال بمونه

خب حق داره بنظرم اعتراض کنه ادم گرسنگی بکشه کلافه میشه

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

بنظرم ادما بی دلیل اعتراضی نمیکنن

وقتی گفته همیشه غذا دیر اماده میکنی

بنظرم این رو در خودتون اصلاح کنین

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2706