2737
2734
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 118 پست
اره اتفاقا داشتم قبلش قربون صدقش میرفتم

دقیقا تجربه تورو بارها داشتم

الان سرم توکارخودمه

کاری ب کارش ندارم اون میاد طرفم

کارهای خونه هم میکنم بهو نه دستش نمیدم

برای خودمم برنامه ریزی کردم خودمو مشغول میکنم  

دیگه مثل قبل زیادتحویلش نمی گیرم

راحت شدم 

جنبه اصلا نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا تجربه تورو بارها داشتم الان سرم توکارخودمه کاری ب کارش ندارم اون میاد طرفم کارهای خونه هم م ...

میترسم این کارا رو کنم ازم سرد بشه

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
یه ذره حق بده شب کاری خیلی سخته همش بیخوابی و ...ادم عصبی میشه واسه اینه بهونه گرفته شوهر منم شبایی ...

چه ربطی داره؟ شوهر من گاهی سه شب پشت سر هم اصلا نمیخوابه واسه کار. حرمت و احترام و محبت به این چیزا نیس

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2728

جالب این جایت دیروز انقدر خسته بودم چون خونه تکونی کردم حسابی خواب موندم ناهار درست نکردم ولی به حساب خودم بهش پول دادم بره واسه خودش از بیرون به چی بخره بخوره

از نظر انسانیت و معرفت زن و مرد هردو وظیفه دارن برای رفاه و آرامش هم تلاش کنن..مرد بیرون از خونه، زن ...

آفرین این شد ی چیزی

من خودم خونه دارم با دل و جون کارای خونمو میکنم ولی شوهر من انسانیت داره اگه دو روز هم غذا درست نکنم خم ب ابرو نمیاره 

نه واسه مردی ک ده دقیقه دیر بشه شروع کنه زورگویی کردن و قهر کردن و من من کردن و منت گذاشتن ک اینجا خونه بابات نیست و این حرفا

میترسم این کارا رو کنم ازم سرد بشه

نترس

امتحانش ضرر نداره

باهاش دوست باش قرار نیست که قهر کنی 

فقط زیادوابستش نباش

خودت برنامه ریزی کن چی درست کنی مثلا من برنامه ریزی میکنم تو این هفته این غذاهارو درست کنم ازش میپرسم کدومو میخوای زودتردرست کنم

انتخاب اول دست خودمه نظرشو میپرسم

چه ربطی داره؟ شوهر من گاهی سه شب پشت سر هم اصلا نمیخوابه واسه کار. حرمت و احترام و محبت به این چیزا ...

وا حالا چیزی نگفته بهش گفته غذام و زودتر اماده کن تو هر خونه ای دلخوری پیش میاد 

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2738
آفرین این شد ی چیزی من خودم خونه دارم با دل و جون کارای خونمو میکنم ولی شوهر من انسانیت داره اگه دو ...

خب شب تا صبح کار کردن آدمو عصبی و بی حوصله و بهونه گیر میکنه.. استارترم که ظاهرا شاغل نیست.. من خودم اگه بیرون از خونه کارم طول بکشه شدیدا خسته و عصبی میشم و کلا اخلاقم عوض میشه..واسه همین شوهرشو درک میکنم🙄🙄🙄

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

عزیزم الکی زندگیتو بهم نریز واسه یه دلخوری کوچولو اینجا دنیای مجازیه هرکی میاد میگه من فلان میکنم وـ..وااای چرا اینجوری کرده همش دروغه .حالا که میبینی شوهرت حساسه لطف کن غذا رو یک ساعت زودتر اماده کن سفره رو تزیین کن اونم اخلاقش درست میشه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
عزیزم الکی زندگیتو بهم نریز واسه یه دلخوری کوچولو اینجا دنیای مجازیه هرکی میاد میگه من فلان میکنم وـ ...

باش منم میخواستم یه بزرگتر راهنمای کنه ممنون

وا حالا چیزی نگفته بهش گفته غذام و زودتر اماده کن تو هر خونه ای دلخوری پیش میاد 

استانداردای زندگی هر کسی فرق میکنه.یکی کتکم واسش عادیه یکی یک اخم رو‌هم نمیپذیره.

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2706