2737
2734
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 118 پست

اصلا این چیزا رو می‌شنوم از هر چی شوهره بدم میاد ی تاپیک خیانت یه تاپیک اعتیاد این تاپیک هم زورگویی و شکم پرستی مردا 

فک کنم مجردی راحت تره 

تازع کتک خوردن هم کلی تاپیک داره تو سایت 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق با توئه عزیزم. تو داری بهش لطف میکنی غذا درست میکنی و کار خونه انجام میدی. باید بفهمه که باید بهت ...

لطف میکنه؟! 🙄 پس شوهرشم لطف میکنه که به خاطر زن و زندگیش شب تا صبح سرکار جون میکنه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
اتفاقا غذا درست کرون کار های خونه رو وظیفه من میدونه توقع شم بالاست

جلو چشمش زنگ بزن دفتر رهبری سوال بپرس که زن وطیفه داره در منزل کار کنه یا نه؟ 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
[QUOTE=105038337]بزن تو‌سرش بگو‌ خودت درس کن چطوری اینجور مردا رو‌تحمل میکنین؟!😐[/QUOTEچی بگم اخه😑

بش رو‌دادی کنیزش که نیستی اینجوری میکنه😑

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2738

یه ذره حق بده شب کاری خیلی سخته همش بیخوابی و ...ادم عصبی میشه واسه اینه بهونه گرفته شوهر منم شبایی که سرکاره همینجوریه اخلاقش میشه مث بچه هاا میشه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
بله عزیزم لطف میکنه از نظر قانون هم زن وظیفه تهیه غذا و کار خونه نداره  

از نظر انسانیت و معرفت زن و مرد هردو وظیفه دارن برای رفاه و آرامش هم تلاش کنن..مرد بیرون از خونه، زن اگه شاغل نیست داخل خونه.. اگه شاغلِ که این وظیفه بین هردو نفر تقسیم میشه.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706