2726
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

1894 بازدید | 118 پست

شب کار بود امد خونه باروی خوش باهاش استقبال کردم بعد صبحونه خوردیم رفت حموم منم تازه سیب زمینی هارو رو گاز گزاشتم تاالویه درست کنم ساعت ۱ربع به یک شد تازه کارام تموم شد رفتم که سیب زمینی هارو بردارم گفت ناهارت نمیخوادحاضرشه گفتم ده دقیقه دگه حاضره بهونه گرفت که تو هی بهم ناهار دیر میدی اینجا خونه مامانت نیست که هر موقعه ولت بخواد ناهار دریت کنی اینجا خونه منه من میگم کی درست کنی منم گفتم میشه بس کنی گفت باش منم بهش گفتم بهم گفتی دمنوش درست کن کردم گفتی الویه درست کن ده دقیقه هم صبر نداری بعد گفت تو باید همه چی رو به موقعه درست کنی تا من ازت رازی شم دربست رفت بعد ۳۰دقیقه دوباره امد خونه رفت رو تخت خوابید الان بیدار شد رفت اصلا باهاش حرف نزدم نپرسیدم ناهار خوردی یا ن بعضی وقتا واقعا کفرمو در میاره 😑چی کار کنم به نظرتون

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

هیییچ

اولویه تو درست کن بشین جلوش بخور

پاشو یه آهنگ شاد بزار

همین

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=105037625]حق با اونه عزیزم ناهارت چرا حاضر نیست؟ الویه باید ۳ تا ۴ ساعت حداقل یخچال بمونه خب [/QUOTخیلی کار داشتم داشتم گند هاشو تمیز میکردم

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
محرمه ها..

پس ورزش کن😕😕😕

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

حق با توئه عزیزم. تو داری بهش لطف میکنی غذا درست میکنی و کار خونه انجام میدی. باید بفهمه که باید بهت احترام بذاره. اگر کوتاه بیایی و باهاش کژدار و مریز ادامه بدی، رفتارش بدتر میشه

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

دوبار که بهش ناهار ندی میفهمه اینجا رستوران نیست توام وظیفه نداری براش غذا درست کنی راضی بودن یا نبودنشم به خودش مربوطه

چه صبری دارید شما

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
2706