1421
1389
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 118 پست
مرد وظیفش کار کردنه.اما زن وظیفش غذاددرست کردن نیس،لطفه ک در حق خانوادش میکنه

نظر شما با نظر من متفاوته.. من غذا درست کردن و لطف نمیدونم

وظیفه انسانی خودم میدونم که وقتی همسرم بیرون از خونه تو گرما و سرما، تو مریضی و بدحالی، با تایم کاری طولانی و سنگین، کار میکنه،پس منم که تو خونه هستم باید برای آرامش و حال خوبش تلاش کنم!!! 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401
ایناهمه تقصیرمادراشونه که انقدربچه هاشونو لوس ومفت خوربارمیارن

چی بگم مامانشم طرفشو میگره

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

بچه‌ها مگه الویه باید سه چهار ساعت تو یخچال باشه؟؟من هروقت درست میکنم همون لحظه می خوریم دیگه داخل یخچال نمیذارمش خیلی سردمیشه مگه بذاری یخچال رو طعمش ومزش تاثیر داره؟؟؟

ماشالله یسری خانوما چ چیزایی میگن...خودمون میدونیم خیلی از مردا وقتی گشنشونه مغزشون کار نمیکنه همینجا خیلیاتون گفتید ...بعد یهو میگن مگه کلفتی بزن توسرش ؟؟؟!!!!!! زندگیه..اینجاام ایرانه شوهرای ماهاام تربیتای مسخره خودشونو دارن ک حالا غلطو درستیشو الان کار ندارم ...اما مثلا منی ک میدونم همسرم رو ناهار شامش حساسه دیگه غذام تا یک ظهر امادس..الویت کارارو میذارم واسه ناهار...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

عزیزم من اصلا کاری به درست بودن یا غلط بودن رفتار همسرت ندارم ولی بنظرمشما که شوهرتون ناهار خونه هست اولویت اولتون درست کردن ناهار باید باشه خب خانم جان قبول کن دیر اقدام کردی برای درست کردن ناهار حق بده به همسرت کار بیرون استرس خستگی گرسنگی و خیلی اتفاقات دیگه الانم اصلا توجهی نکن نه اینکه کم محلی کنی اتفاقا خیلی هم عادی برخورد کن از این به بعدم غذاهاتو زودتر درست کن

1394

من هیچی ندونمم فقط اینو میدونم ساعت یک ربع به یک وقت اعتراض برای دیر شدن ناهار نیست چون دیر نشده   

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...
جلو چشمش زنگ بزن دفتر رهبری سوال بپرس که زن وطیفه داره در منزل کار کنه یا نه؟ 

اونم جلو‌چشمش زنگ میرنه دفتر رهبری میپرسه حق دارم چهارتا زن دائمی و چهل تا صیغه ایی بگیرم یانه😑این پیشنهادهای مسخره چیه میدین مگه زندگی میدون جنگه

بچه‌ها مگه الویه باید سه چهار ساعت تو یخچال باشه؟؟من هروقت درست میکنم همون لحظه می خوریم دیگه داخل ی ...

نه عزیز...خوشمزه تر میشه ..روشو یچیزی بکش ک طعم نگیره

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اونم جلو‌چشمش زنگ میرنه دفتر رهبری میپرسه حق دارم چهارتا زن دائمی و چهل تا صیغه ایی بگیرم یانه😑این ...

اونم میگه نه بدون اذن همسر 

که چی

۴۰ تا صیغه هم نمی تونن بکنن

میدون جنگ نیست ولی نباید جلوی حرف زور کوتاه اومد

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
1387
عزیزم من اصلا کاری به درست بودن یا غلط بودن رفتار همسرت ندارم ولی بنظرمشما که شوهرتون ناهار خونه هست ...

الان رفتم ازش معذرت خواهی کردم اعصابش خوردبو بهم همه چی گفت بهدشم گفت در ببند برو بیرون منم در بستم امدم بیرون از اتاف

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
الان رفتم ازش معذرت خواهی کردم اعصابش خوردبو بهم همه چی گفت بهدشم گفت در ببند برو بیرون منم در بستم ...

ایش چه کاری بود اونوقت 

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...

شوهر منم شبا باید زود شامشو بخوره هشت دیگه میخوریم بخاطر همین همیشه سعی میکنم شام روزود اماده کنم منم مثل شمامیخوام شب الویه درست کنم مرغمو گذاشتم که بپزه باسیب زمینی شماهم سعی کن اول نهارتو اماده کنی عزیزم بعذش هم میشه کارای خونه روانجام داد

1339