1428
1411
عنوان

شوهرم قهر کرد الان رفت خونه مامانش

1797 بازدید | 118 پست

شب کار بود امد خونه باروی خوش باهاش استقبال کردم بعد صبحونه خوردیم رفت حموم منم تازه سیب زمینی هارو رو گاز گزاشتم تاالویه درست کنم ساعت ۱ربع به یک شد تازه کارام تموم شد رفتم که سیب زمینی هارو بردارم گفت ناهارت نمیخوادحاضرشه گفتم ده دقیقه دگه حاضره بهونه گرفت که تو هی بهم ناهار دیر میدی اینجا خونه مامانت نیست که هر موقعه ولت بخواد ناهار دریت کنی اینجا خونه منه من میگم کی درست کنی منم گفتم میشه بس کنی گفت باش منم بهش گفتم بهم گفتی دمنوش درست کن کردم گفتی الویه درست کن ده دقیقه هم صبر نداری بعد گفت تو باید همه چی رو به موقعه درست کنی تا من ازت رازی شم دربست رفت بعد ۳۰دقیقه دوباره امد خونه رفت رو تخت خوابید الان بیدار شد رفت اصلا باهاش حرف نزدم نپرسیدم ناهار خوردی یا ن بعضی وقتا واقعا کفرمو در میاره 😑چی کار کنم به نظرتون

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1394

[QUOTE=105037625]حق با اونه عزیزم ناهارت چرا حاضر نیست؟ الویه باید ۳ تا ۴ ساعت حداقل یخچال بمونه خب [/QUOTخیلی کار داشتم داشتم گند هاشو تمیز میکردم

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

حق با توئه عزیزم. تو داری بهش لطف میکنی غذا درست میکنی و کار خونه انجام میدی. باید بفهمه که باید بهت احترام بذاره. اگر کوتاه بیایی و باهاش کژدار و مریز ادامه بدی، رفتارش بدتر میشه

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

دوبار که بهش ناهار ندی میفهمه اینجا رستوران نیست توام وظیفه نداری براش غذا درست کنی راضی بودن یا نبودنشم به خودش مربوطه

چه صبری دارید شما

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
1418

اگه فقط رو همین موضوع حساسه سعی کن همیشه به موقع اماده باشه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم !خدایا خودت مواظب فرشته کوچولوم باش!ممنونم بابات هدیه قشنگت

حق نداره باهات بد رفتاری کنه ولی شاید خودتم اکثر مواقع به موقع ناهار اماده نمیکنی که شاکی شده

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
[QUOTE=105037625]حق با اونه عزیزم ناهارت چرا حاضر نیست؟ الویه باید ۳ تا ۴ ساعت حداقل یخچال بمونه خب ...

چرا از دیشب حاضر نکردی

تو که میدونی شوهرت شب کاره و برای ناهار میرسه

لطفن برای پدرم یه صلوات بفرستین😔💔
1339