2410
2553
عنوان

کربلا

76 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من تابحال کربلا قسمتم نشده برم ولی امسال از اول محرم خیلی هوایی شدم . میشه لطفا راهنمایی کنید 

1 - با ماشین شخصی و یا با اتوبوس از تهران تا مرز سخته یا میشه تحمل کرد یا اگر کاروان خوب در تهران میشناسید معرفی کنید البته نمیخوام خیلی نزدیک اربعین برم میخوام زودترباشه که بتونم زیارت کنم دلم خیلی زیارت میخواد 

2 - موکب ها از چه تاریخی برقرار میشن چون تصمیم داریم با همسرم که هتل نریم موکب یا منازل میزبانان عراقی 

3 - با توجه به اینکه اصلا نرفتم ایا میتونیم جاهای زیارتی و مقدس دیگه را خودمون انفرادی بریم یا اینکه چون دفعه اول سخته 

و خیلی دلم میخواد سید محمد برم که برای فرزند دار شدن اکثر حاجت گرفتن 

دوستان گلم لطفا هرکسی اطلاعات و تجربه دارد ممنون میشم

چقد پول میخاید هزینه کنید؟چقد مد نظرتونه؟

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام از تهران تامرز عالیه اصلا سخت نیس

یه جوری برید که بعد اربعیین بیشتر بتونید بمونید

اونوقت خلوت تره

تمام حرم ها هم میتونید برید 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزيزم من ي هفته پيش از كربلا اومدم البته باتور.از اصفهان تا لب مرز با وي اي پي رفتيم عالي بود.بااين كه باتور بود چون بار اولمون بود همه جا باخودشون ميرفتيم فكر كنم دفعه اولتونه يكم سخته خودتون همه جا رابريد.البته مقام حضرت علي اكبر وحضرت علي اصغرو دست راست ودست چپ همون اطراف بين الحرمينه بپرسيد راهنماييتون ميكنن ولي سيد محمدودوطفلان و...را حتما بايد بااتوبوس بريد.ولي دركل سفر خوبيه با بار اول زياد متوجه نميشيد من دعا ميكنم دوباره خدا قسمتم كنه كه ديگه ياد گرفتم كجا به كجاس.....

2714
عزیزم با توجه به شرایط موجودم ، فکر کنم نفری 800 تومان  اصلا میشه با این مبلغ رفت ؟؟

نمیدونم گلم منم فقط خاستم بپرسم با چقد میشه رفت 

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

عزیز این تاپیک رو بخون!! بیشتر برای پیاده روی حرف زده شده اما بعضی از مطالب هست ک حتما باید بدونی!!!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3231959/تاپیک-جامع-پیاده-روی-اربعین-بیاید-تجربیات-بگیم-رفته-ها-و-جامانده-ها-بیاید-لطفا

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید