2726
عنوان

ارایشگری بنظرتون خوبه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 64 پست
کجا پرسیدی .منم میخوام رنگ یاد بگیرم 

من تبريزم.همه جا آموزشگاه هست زير نظر فني و حرفه اي

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا همین الان عضو شدم و تاپیک زدم در موردش نمیدونی تو چه دوراهی گیر کردم شبا هی خوابم نمیبره

چ مشکلاتمون شبیه همه

تاپیکتو خوندم

درس ازدواج دوست داشتن بین دوراهی 

وای ک چقد دلم گرفته

خستم

از این زندگی کوفتی

🖤
2728
چ مشکلاتمون شبیه همه تاپیکتو خوندم درس ازدواج دوست داشتن بین دوراهی  وای ک چقد دلم گرفته خس ...

کنکور لعنتیییییی زندگیو از جوونا گرفته آدم دیگه نمیدونه چی درسته چی غلط خونواده هام که بدتر از همه به جای اینکه کنارت باشن تو تصمیمات روبه روت وایمیسن اصلا نمیپرسن خودت چی میخوای از این زندگی😔

کنکور لعنتیییییی زندگیو از جوونا گرفته آدم دیگه نمیدونه چی درسته چی غلط خونواده هام که بدتر از همه ب ...

دقیقا

بقران قسسم در اینده نمیزارم دخترم اب تو دلش تکون بخوره 

بدتر دلم از مامانم گرفته ک داره اذیتم میکنه

از ی طرف دلم گیره خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما مامانم مخالفه فقط فکرش توی درسسسسس و مدرکه

خستم کردن بقران 

دیشب تا الن ده بار فکر خودکشی کردم

🖤
دقیقا بقران قسسم در اینده نمیزارم دخترم اب تو دلش تکون بخوره  بدتر دلم از مامانم گرفته ک داره ...

چقدر شبیه همدیگه ایم...من پسر عموم سر همین درس آذرماه بود خودشو دار زد نمیدونم چرا عبرت نمیگیرن از اطرافیان همش درس پس علاقه چی میشه

چقدر شبیه همدیگه ایم...من پسر عموم سر همین درس آذرماه بود خودشو دار زد نمیدونم چرا عبرت نمیگیرن از ا ...

مامان من کل دنیاش توی درس خلاصه میشه

میدونه من عاشق ارایشگری ام اما نمیزارههه

النم میگم برم روان ازاد میگه ن حسابداری منم مجبورم قبول کنم چون هیچ حق انتخابی ندارم

🖤
حالا تو ازدواج و خواستگار نظرتو میپرسن یا بدتر از من تا خواستگار میاد ردش میکنن؟ 

چقدر ساده ای 

مامان من هیچیو از من نمیپرسع

فقط میگه درس بخون و همینجوری رد میکنه

کسی رو ک میخام تا الن ۶ بار اومده خاستگاری ولی اصن مامانم یکبارم نپرسید قاطع ن

ولی دیگه میخام جلوش وایستم خسته شدمممم

🖤
چقد خوبه لااقی یکی پیدا شد درد منو بفهمه تو هم مامانت با حرفاش اذیتت میکنه؟؟

آره همین دو شب پیش از دستش انقدر گریه کردم الانم از صبح تا تونسته بقیه رو زده تو سرم دختر فلانی این شد پسر فلانی اون شد منم فقط نگاه میکنم دیگه چون جواب بدم دعوامون میشه آخرشم من میشم مقصر حرف همو نمیفهمیم 

2706