2410
2553
عنوان

ارایشگری بنظرتون خوبه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 64 پست
عزیزم من ارشد مدیریت خوندم 18 سال الکی عمرو جوونیمو پولمو وقتمو تلف کردم برای هیچ .. برای یه کار پشت ...

منم مجبورم برم حسابداری 

ولی عشق به ارایشگری دارم

میدونم تو حسابداری هیچ وقت موفق نیسم

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من حسابداری ب اجبار خانواده دارم میرم ولی عاشق ارایشگری ام اونم تخصصی کار کنم

خیلی خوبه ! پدر و مادرا خیلی آرمانی فکر میکنن تقصیرب ندارن مطالعه ندارن و جستجو نمیکنن ببینن الان تو دنیای زیبایی چه خبره تصورشون همون تصورات دنیای قدیم ، الان هر تخصص تو آرایشگری پول و اعتبار پارو میکنه ، ناخن کار ،شیمیایی کار ،میکاپ ،ارایش دائم یا همون تاتو ، همه عالین 

من رفتم پرسيدم بخواي يه چيز رو تخصصي ياد بگيريم مثلا گريم يا شنيون هركدوم٢٢٠٠ميليون خودشم مدرك فني و حرفه اي رو ميده كه بين المللي هست .اونجايي كه من پرسيدم گفت بعد تموم شدن دوره ات خودم ميفرستمت سركار

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2720
...عزیزم  آره اینم خوبه فانتزی خواهرمم همینه که فست فود سیار داشته باشه

ای جووونم نه من شده 10 متر جا میگیرم برای خودم حتی مرکز شهر ... یه فلافلی و سوسیس فروشی نقلی راه میندازم خودمم درست میکنم ... به قدری مطمئنممممم که میگیره کارم و پولدار میشم که حد نداره       

2714
کیا ؟؟ تاپیکامو بخون بدبخت تر از من نیس توی این دنیا

پدر و مادرم بند کردن به پزشکی و پیرا پزشکی روز اولم به زور فرستادنم تجربی الانم که قبول نمیشم بدتر رو اعصابم میرن وگرنه خودم هنر و موسیقی دوست داشتم... همه یه جور گرفتارن دیگه

پدر و مادرم بند کردن به پزشکی و پیرا پزشکی روز اولم به زور فرستادنم تجربی الانم که قبول نمیشم بدتر ر ...

درد مشترک

مامان من بیچارم کرد

بیجاااره

روزی هزار بار ارزو مرگ دارم

🖤
پول یه ترم دانشگاه ازاد

عوضش يه چيز رو تخصصي يه بار هزينه ميكني و ياد ميگيري بعدش ميتوني درامد خوبي داشته باشي

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2706