1421
1389
عنوان

ارایشگری بنظرتون خوبه ؟؟

489 بازدید | 64 پست

من میخام لیسانس حسابداری بگیرم ولی عاشق ارایشگری ام 

مامانم مخالفه میخام یواشکی روش تمرکز کنم 

۲۰ سالمه 

بنظرتون خوبه ؟؟

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

عزیزم من ارشد مدیریت خوندم 18 سال الکی عمرو جوونیمو پولمو وقتمو تلف کردم برای هیچ .. برای یه کار پشت میز ماهی 2-3 تومنی!!!

دوستای من هرکدوم رفتن دنبال کاشت ناخن و مزه و ... حددداقل درامدشون ماهی 7-8 تومنه خانم خودشونن ... از 10 میرن سالن تا 5 عصر یه روزم حال نداشته باشن کنسل میکنن

از حسابداری بهتره ! به شرطی که تخصصی و هدفمند باشه یعنی یه کار رو تخصصی یاد بگیری 

اره من حسابداری ب اجبار خانواده دارم میرم ولی عاشق ارایشگری ام اونم تخصصی کار کنم

1376
خیلی خوبه... راستش من علاقه و استعدادش رو ندارم خیاطی رو بیشتر میپسندم اما توی دوستا و ... دیدم که ...

من هم میتونم روستا ارایشگاه بزنم هم شهر 

وولی مامانم مخالفه میترسم

1427
عزیزم من ارشد مدیریت خوندم 18 سال الکی عمرو جوونیمو پولمو وقتمو تلف کردم برای هیچ .. برای یه کار پشت ...

منم مجبورم برم حسابداری 

ولی عشق به ارایشگری دارم

میدونم تو حسابداری هیچ وقت موفق نیسم

اره من حسابداری ب اجبار خانواده دارم میرم ولی عاشق ارایشگری ام اونم تخصصی کار کنم

خیلی خوبه ! پدر و مادرا خیلی آرمانی فکر میکنن تقصیرب ندارن مطالعه ندارن و جستجو نمیکنن ببینن الان تو دنیای زیبایی چه خبره تصورشون همون تصورات دنیای قدیم ، الان هر تخصص تو آرایشگری پول و اعتبار پارو میکنه ، ناخن کار ،شیمیایی کار ،میکاپ ،ارایش دائم یا همون تاتو ، همه عالین 

من رفتم پرسيدم بخواي يه چيز رو تخصصي ياد بگيريم مثلا گريم يا شنيون هركدوم٢٢٠٠ميليون خودشم مدرك فني و حرفه اي رو ميده كه بين المللي هست .اونجايي كه من پرسيدم گفت بعد تموم شدن دوره ات خودم ميفرستمت سركار

...عزیزم  آره اینم خوبه فانتزی خواهرمم همینه که فست فود سیار داشته باشه

ای جووونم نه من شده 10 متر جا میگیرم برای خودم حتی مرکز شهر ... یه فلافلی و سوسیس فروشی نقلی راه میندازم خودمم درست میکنم ... به قدری مطمئنممممم که میگیره کارم و پولدار میشم که حد نداره       

1391